Reklamı Geç

İŞKUR üzerinden 2 Bin 781 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 781 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR üzerinden 2 Bin 781 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!
İŞKUR üzerinden 2 Bin 781 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor! Özel Güvenlik Ajans

Ülkemizde iş verenler ile iş arayanları bir araya getirmek ile yükümlü olarak bilinen kamu kurumu Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayımlanmakta olup İşin Olsa ekibi olarak en yoğun rağbet gösterilen özel güvenlik görevlisi alımı ilanlarının tamamını bir araya getirdik.

Buna göre Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden özel sektör firmalarının yayımlamış kları ilanlara bakıldığında Türkiye geneli silahlı ve silahsız olmak üzere toplam 2 bin 781 özel güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki güvenlik görevlisi alımına ilişkin detaylar nedir, nasıl başvuru yapılır? Tüm detayları sizler içi açıklıyoruz.

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında 2 bin 781 güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, diksiyonu düzgün olmak, boy kilo orantılı olmak, tercihen vardiyalı çalışabilir olmak, mesleğini yapmakta sorun çıkartıcı sağlık sorunu olmamak gibi şartlarına sahip olması gerekmektedir. Peki adaylar İŞKUR üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alımı iş ilanlarna nasıl başvuru yapabilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPABİLİR?

Özel sektör firmalarının yayımlamış ğu 2 bin 781 güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/yLGPtf linkini kopyalaması ve yapıştırması gerekmektedir. Bu link üzerinden adaylar tüm ilanları görüntüleyebilir ve istediği firma için başvurularını gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

özel güvenlik görevlisi özel sektör iş ilanı ekonomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU