Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

Özel Güvenlik Personeline Terörle Mücadele Eğitimi Verildi

Mardin' de çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan 180 özel güvenlik personeline, terörle mücadele eğitimi verildi. Eğitimde, terörle mücadele polislerince güvenlik personeline, canlı bomba ve şüpheli şahıslara yönelik alınması gereken önlemler anlatıldı.

Özel Güvenlik Personeline Terörle Mücadele Eğitimi Verildi
Özel Güvenlik Personeline Terörle Mücadele Eğitimi Verildi Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 1493 kez okundu.

Mardin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliğince, kentteki kurum ve kuruluşlarda görev yapan özel güvenlik personellerine terörle mücadele eğitimi verildi. Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) konferans salonunda verilen eğitime 180 güvenlik personeli katıldı. Eğitimde, terörle mücadele polisleri tarafından güvenlik personellerine başta canlı bomba ve şüpheli şahıslar olmak üzere terör olayları karşısında neler yapmaları gerektiği anlatıldı. Terör olaylarında zarar gören cami, ambulans, okul ve diğer kamu yararı gözeten yerlerle ilgili sinevizyon gösteriminin yapıldığı eğitimde, etkisiz hale getirilen canlı bomba eylemcisine yönelik müdahalenin görüntüleri izletildi. 

Özel güvenlik personelinden Mehmet Ramazan Dağadalı, eğitimlerin yararlı ve etkileyici ğunu belirterek, bilgilerin tazelendiğini dile getirdi. Dağadalı, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğüne teşekkür de etti. 

Özel Güvenlik Personeline Terörle Mücadele Eğitimi Verildi Mardin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU