Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

STK' lardan Ergün Atalay'a Destek

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ın yaptığı asgari ücret açıklamasının ardından yapılan tartışmalar sonrasında sivil toplum kuruluşu başkanları Atalay'ı ziyaret ederek destek verdi.

STK' lardan Ergün Atalay'a Destek
STK' lardan Ergün Atalay'a Destek Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 865 kez okundu.

TOBB, TİSK, TESK, KAMU-SEN heyeti,  TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ı ziyaret etti.

Heyet sonrasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Heyet adına açıklamayı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu gerçekleştirdi.

Hisarcıkoğlu'nun açıklamada, "Bugün burada TİSK, TESK, TÜRKİYE KAMU-SEN ve TOBB olarak özellikle son günlerde TÜRK-İŞ Başkanımız Ergün Atalay hakkındaki tartışmalarla ilgili ziyarete geldik. TÜRK-İŞ Başkanımız Ergün Atalay, hepimizin bildiği gibi demokrasiye, devletine, ülkesine ve milletine bağlı, olaylara Türkiye penceresinden bakan, istikrarın yanında olan, yerli ve milli düşünceye sahip değerimizdir kendisi.

15 Temmuz'daki duruşu da hepimizin malumudur ve bütün kamuoyu da biliyor. Son günlerdeki yapılan bu tartışmalar, özellikle sayın Ergün Atalay'a yapışmaz, yapışmayacağını da çok iyi biliyoruz. Bu konunun da burada son bulmasını temenni ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum." ifadeleri yer aldı.


 

STK Ergün Atalay Destek TOBB TİSK TESK KAMU-SEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU