Reklamı Geç
Advert

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı, Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Türk-İş' e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, yeni yıl mesajı yayımladı.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı, Yeni Yıl Mesajı Yayınladı
Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı, Yeni Yıl Mesajı Yayınladı Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 1125 kez okundu.

Türk-İş' e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, 2019 yılı için 'Hep Birlikte Mücadeleye Devam Edeceğiz' diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesindeki yazı şu şekilde;


Yeni Yılınız Kutlu Olsun ''Hep Birlikte Mücadeleye Devam Edeceğiz''

Hüzünleriyle, sevinçleriyle gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. 

Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Özel Güvenlik Görevlileri.. 
Mücadele dolu bir yıl geçirdik ve biliyoruz ki başarılara hepimizin örgütlü mücadelesi sonucunda ulaştık. Öncelikle uzun süredir adına “Taşeron” denilen bu kölelik düzeninden bir nebze kurtulmanın mutluluğunu yaşadık, ancak bu biraz buruk bir mutluluk bizler için, kadro sürecinde toplu iş sözleşmesi düzeninden yoksun, bir kurumda farklı ücretlerin ğu ve çalışma hayatında birçok belirsizliklerin yaşandığı bir dönemi hep birlikte yaşıyoruz.Yeni yılda amacımız tüm işçilerin yer alacağı kamu kesimi toplu iş sözleşmesine dahil etmek için var gücümüzle sesimizi duyuracağız.
KİT’ lerde çalışan birçok arkadaşımız kadro sürecinde düzenlemeden faydalanamamış ve kapsam dışında bırakılmıştır. Bu yüzden tam anlamıyla 2018 yılını da büyük bir mutluluk ile kapattığımızı söyleyemeyiz. 

Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Özel Güvenlik Görevlileri.. 
2019 yılında mücadelemiz özellikle KİT’ lerde çalışan arkadaşlarımız için devam edecek, hiç kimse bu çabamızdan kuşku duymasın. KİT’ler ile ilgili yaşanan bu sorunun çözüme kavuşması için başta Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ olmak üzere tüm kardeş Sendikalar ve üyelerimizden aldığımız güçle çalışacağız. KİT’ler kadroya alınana dek bu sorunu her platformda dile getirmeye devam edeceğiz.  

2018 Yılında T.B.M.M’ de Özel Güvenlik Görevlileri ile ilgili çok önemli bir kanun teklifinin Meclise verilmesini sağladık ve komisyonlarda görüşülerek yakın zamanda Genel Kurulda olumlu bir şekilde oylanması için 2019 yılında mücadelemize devam edeceğiz. 

Çalışma hayatında büyük umutlar beklediğimiz 2019 yılının, dünyada barışın, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen ğu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm dünyaya ve ülkemize; barış, huzur, mutluluk ve refah getirmesi, milletçe erişeceğimiz daha güzel günlerin habercisi olmasını diliyoruz. Bu duygularla, tüm üyelerimizin, özel güvenlik görevlilerinin ve ailelerinin yeni yılını kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini, nöbetleri başında olan Vatan bekçiliği yapan ve Milletimize hizmet eden tüm çalışanlara kolaylıklar diliyorum. 


                                                                                Ömer Çağırıcı
                                                                                Genel Başkan 
                                                      Güvenlik-İş Sendikası Yönetim Kurulu Adına

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı Yeni Yıl Mesajı Yayınladı Türk-İş Özel Güvenlik Görevlileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU