Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

Başkan Erdoğan: Bak Kardeşim Biz KİT’lere Falan Hepsine Kadrolarını Verdik

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart yerel seçimlerinin ilk mitingini Sivas'ta yaptı. Erdoğan burada kendisini dinleyip slogan atan bir gruba "Bak kardeşim biz KİT'lere falan hepsine kadrolarını verdik. Bizden bir şey beklemeyin. Tamam? Hepsini verdik bizden bir şey beklemeyin. Ve şu toplantıyı da provoke etmeyin. Her şeyi verdik, her şeyi verdik. " diye çıkıştı.

Başkan Erdoğan: Bak Kardeşim Biz KİT’lere Falan Hepsine Kadrolarını Verdik
Başkan Erdoğan: Bak Kardeşim Biz KİT’lere Falan Hepsine Kadrolarını Verdik Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 1487 kez okundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart yerel seçimlerinin ilk mitingini Sivas'ta lüks izmir. Erdoğan burada kendisini dinleyip slogan atan bir gruba "Bak kardeşim biz KİT'lere falan hepsine kadrolarını verdik. Bizden bir şey beklemeyin. Tamam? Hepsini verdik bizden bir şey beklemeyin. Ve şu toplantıyı da provoke etmeyin. Her şeyi verdik, her şeyi verdik. " diye çıkıştı.

Erdoğan konuşmasının başlangıç kısmında ‘KİT’lere kadro’ sloganları atılması üzerine, “Bak kardeşim biz KİT’lere falan hepsine kadrolarını verdik. Bizden bir şey beklemeyin. Tamam? Hepsini verdik bizden bir şey beklemeyin. Ve şu toplantıyı da provoke etmeyin. Her şeyi verdik, her şeyi verdik. Alışılmış bir siyasetçi değilim. Alışılmış bir lider de değilim. Provoke etmek süretiyle, lütfen samimi olalım dürüst olalım” .

 

Başkan Erdoğan Bak Kardeşim Biz KİT Kadrolarını Verdik Sivas İşçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU