Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

Ceylanpınar TİGEM’e Özel Güvenlik ve İşçi Alınacak

Ceylanpınar’da 1 milyon 750 bin dekarlık TİGEM arazisini koruyan toplam 165 güvenlik görevlisi, arazide yaşanan hırsızlıkların bedelini maaşları ile ödüyor.

Ceylanpınar TİGEM’e Özel Güvenlik ve İşçi Alınacak
Ceylanpınar TİGEM’e Özel Güvenlik ve İşçi Alınacak Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 4290 kez okundu.

Ceylanpınar Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde (TİGEM) 13 yıldır çalışan taşeron işçi statüsündeki 165 güvenlik görevlisi, maaşlarına uygulanan kesintilerden kaynaklı 13 yıldır net maaş ve kadro alamadıklarını 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Abdulkerim Gök’e ilettiler. 1 milyon 750 bin dekarlık bir alanın alanın etrafında güvenlik tellerinin yetersiz ğu, bu yüzden hırsızlıkların yaşandığı TİGEM’de, çalınan eşyaların parası yıllardır özel güvenliklerden kesildiğini belirten 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Abdulkerim Gök “Ayrıca arazideki vana ya da kablo alınıncaya kadarki süre zarfında oluşan zarar da güvenliklere ödetiliyor. Kadrosuz  ve 2 vardiya şeklinde 8 saat çalıştırıyorlar, ancak çalışma koşulları çok zor” diye konuştu.

Gök “Ceylanpınar TİGEM’de zor şartlar altında çalışan özel güvenliklerin isteklerini hukuki bir çerçevede TİGEM Genel Müdürü ve AK Parti Genel Merkezi’ne ileteceğim ve konunun takipçisi olacağım” ifadelerini kullandı.

GÖK MÜJDEYİ VERDİ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden önce TİGEM Genel Müdürü’nün Ceylanpınar’a müjdeler ile geleceğini söyleyen 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Abdulkerim Gök “Ceylanpınar TİGEM’e özel güvenlik ve işçi alımı yapılacaktır” .(Kaynak:ceylanpinarolayhaber)

Ceylanpınar TİGEM Özel Güvenlik İşçi Alınacak Ceylanpınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU