Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlisi Önemli Bir Başarıya İmza Attı

Özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET, ender görülen işlerden birisini gerçekleştirerek ‘Bir Hayalin Hikâyesi’ adlı roman kitabını yazdı.

Özel Güvenlik Görevlisi Önemli Bir Başarıya İmza Attı
Özel Güvenlik Görevlisi Önemli Bir Başarıya İmza Attı İsmail Kutlu
Bu içerik 2805 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikasının web sitesinde lüks izmirğı habere göre, özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET ender görülen işlerden birisini gerçekleştirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi ‘nde 14 yıldır görevli olan özel güvenlik görevlisi olan Gölet, ‘Bir Hayalin Hikâyesi’ adlı roman kitabını kaleme aldı.

Kitabı hakkında değerlendirmelerde bulunan GÖLET, eseri hazırlarken ilham aldığım en önemli değer Hayal etmekti. Ve hayallerin gerçeğe nasıl dönüşebileceğini anlatmak istedim. İnsan hayatı boyunca hem hayaller kurmalı hem de bu hayallerini gerçekleştirmelidir.

Hayalleri gerçekleştirmenin cesaretle olacağını vurgulayan Gölet, Aslında her insanın hayali vardır gerçekleştirmek istediği, Sadece biraz güvenmek gerekiyor içimizdeki sese. Hayallerinin peşinde koşan insanlar cesaretli olan insanlardır .
 

Bizler de özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET kardeşimizin yazdığı kitabı için kendisini tebrik ediyor,  kültür-sanat alanındaki tüm çalışmalarını canı gönülden destekliyoruz. Mesut GÖLET’ e aile ve iş hayatında başarılar diliyoruz. Görüntünün olası içeriği: bulut, gökyüzü ve yazı

 

özel güüvenlik görevlisi kitap yazdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU