Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

Güvenlik-İş'ten 'Loomis Güvenlik Hizmetlerindeki' İşçisine Destek

Loomis Güvenlik Hizmetlerinde çalışan özel güvenlik işçilerin sendikalı olmak istemeleri ve sonrasında işverenin tutumu ve işten çıkarmalar Güvenlik-İş Sendikasını harekete geçirdi. Özel güvenlik görevlileri sendika yetkilileri 16 Mart Cumartesi saat 15.00 'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent' de basın açıklaması yapacak.

Güvenlik-İş'ten 'Loomis Güvenlik Hizmetlerindeki' İşçisine Destek
Güvenlik-İş'ten 'Loomis Güvenlik Hizmetlerindeki' İşçisine Destek Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 1580 kez okundu.

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Uluslararası alanda faaliyet gösteren Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yapmış ğu örgütlenme çalışmaları sonrası işten çıkarılan özel güvenlik görevlisi işçiler için, 16 Mart Cumartesi saat 15.00 'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent' de basın açıklaması yapacak.

Güvenlik-İş Sendikasının Resmi web sitesinden lüks izmirğı açıklama şu şekilde;

Loomis Güvenlik Hizmetlerinde Mücadelemiz Devam Edecektir


Özel Güvenlik Görevlileri için her alanda ve her platformda mücadeleye devam ediyoruz. Gücümüzün "BİR OLMAKTAN" geldiğini biliyor ve özel güvenlik görevlileri hak ettiği konuma gelene kadar da mücadeleye devam edeceğimizi biliyoruz.

Uluslararası faaliyet gösteren Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yapmış ğumuz örgütlenme çalışmaları sonrası işten çıkarılan kardeşlerimiz, bu süreçte yapılan uygulamalar ve toplu sözleşme için aldığımız yetki tespitine yapılan itiraz nedeniyle, şirketin "Türk İşçi Hareketi"ne ve Anayasal Hakkımız "Sendikal Hakka" olan tutumları dikkate alınarak basın açıklaması yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.

Bu sebeple üyelerimizle birlikte 16.03.2019 Cumartesi günü saat 15.00'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent'te haklı taleplerimizi dile getireceğiz.

Aynı anda Loomis Güvenlik Şirketi ile küresel düzeyde sözleşmesi olan İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası’da 16.03.2019 tarihinde saat 15.00’ da sendikamıza ve üyelerimize destek açıklamasını yaparak Türkiye LOOMİS Güvenlik Şirketinde yaşananlar için açıklama yapacaktır.

 

İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası lüks izmirğı duyuru

https://www.transport.se/press-aktuellt/artikel/?id=3A1FF765A472224F&itemtype=Cision

Güvenlik-İş Türk-İş Loomis özel güvenlik görevlisi basın açıklaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU