Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Hastane Güvenliğine Bıçakla Saldırı Güvenlik Kamerasında

İstanbul Kadıköy'de park yeri sebebiyle hastane güvenliğiyle tartışan şahıs, bıçak çekerek saldırmaya çalıştı. Hastane otoparkında gerçekleşen bıçaklı kavga güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Hastane Güvenliğine Bıçakla Saldırı Güvenlik Kamerasında
Hastane Güvenliğine Bıçakla Saldırı Güvenlik Kamerasında İsmail Kutlu
Bu içerik 1490 kez okundu.

İstanbul Kadıköy'de park yeri sebebiyle hastane güvenliğiyle tartışan şahıs, bıçak çekerek saldırmaya çalıştı. Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinin otoparkında gerçekleşen bıçaklı kavga güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay geçtiğimiz Eylül ayında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Bir şahıs, hastanenin güvenlik görevlileri ile park yeri sebebiyle tartıştı. Bir kolu alçıda olan şahıs, tartıştığı güvenlik görevlilerine bıçak çekti. Bıçaklı şahıs güvenlik görevlilerinin üzerine bıçakla yürüyerek saldırmak üzere hamleler lüks izmir.

SALDIRI ANI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Kavgayı fark eden çevredeki vatandaşlar olaya müdahale ederek bıçaklı şahsı durdurmaya çalıştı. Şahıs, çevredekilerin de müdahalesi ile ikna ve olay yerini terk etti. Hastane otoparkında güvenlik görevlilerini bıçak çekilen kavga güvenlik kamerasınca saniye saniye kayldi.

Görüntülerde tek kolu alçıda olan şahıs güvenlikle kavga ederken bıçağını çekiyor ve güvenlik görevlilerinin üzerine yürüyor, güvenlik ile çevredekiler adamı durdurmaya çalışıyor, şahıs vazgeçip olay yerini terk ediyor.

 

Özel Güvenlik Görevlisi Bıçak Saldırı İstanbul KAdıköy GöztepeEğitimAraştıraHastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU