Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Kuyuya Düşen Yavru Köpeğin İmdadına Güvenlik Görevlisi Yetişti

Adıyaman ilinde ilginç bir olay meydana geldi. Bu olaya şahit olanlar ve olayı sonradan duyan kişiler şaşkına döndüler. Adıyaman üniversitesin de 7 yavru köpek kullanılmayan su kuyusuna düştü. Köpekler su kuyusuna düştüğünde bağırmaya başladılar fakat seslerini bir türlü duyuramadılar. Üç günün sonunda vatandaşlar köpeklerin sesini duydu ve hemen güvenlik görevlilerini aradılar ve onlardan yardım istediler.

Kuyuya Düşen Yavru Köpeğin İmdadına Güvenlik Görevlisi Yetişti
Kuyuya Düşen Yavru Köpeğin İmdadına Güvenlik Görevlisi Yetişti İsmail Kutlu
Bu içerik 1458 kez okundu.

Adıyaman ilinde ilginç bir olay meydana geldi. Bu olaya şahit olanlar ve olayı sonradan duyan kişiler şaşkına döndüler. Adıyaman üniversitesin de  7 yavru köpek kullanılmayan su kuyusuna düştü. Köpekler su kuyusuna düştüğünde bağırnaya başladılar fakat seslerini bir türlü duyuramadılar. Üç günün sonunda vatandaşlar köpeklerin sesini duydu ve hemen güvenlik görevlilerini aradılar ve onlardan yardım istediler. Güvenlik görevlileri hemen olay yerine geldi ve kuyuya düşen köpekleri kısa bir süre içerisinde kurtardı.

Gelen bilgiye göre Altınşehir mahallesin de kimsenin kullanmadığı kuyudan bir kaç vatandaş köpek sesi duydu. Kuyunun üzeri açık ğu için vatandaşlar kuyunun içine baktılar ve orada yavru köpeklerin ğunu gördüler. Ne yapacaklarını bilemediler ve köpekleri kurtarmak istediler fakat kendileri kurtarmayı başaramadılar. Daha sonra ise güvenlik görevlilerini aradılar ve durumu onlara bildirip yardım istediler. Güvenlik görevlileri hemen tarif edilen yere geldiler ve kuyuya düşen 7 köpeği oradan çıkarmayı başardılar.

Köpekler kuyuya düşünce seslerini uç gün boyunca kimseye duyuramadılar. Üçüncü gün orada bulunan bir kaç kişi köpeklerin sesini duyunca hemen kuyunun içine baktı ve oradaki köpekleri gördü. Daha sonra onlar için üzülüp onlara yardım etmek istedi. Güvenlik görevlilerini arayıp durumu onlara anlattılar. Güvenlik görevlileri kısa bir süre içerisinde yardıma muhtaç köpekleri oradan çıkardılar daha sonra ise vatandaşlar köpeklere süt ve biberon aldılar. Daha sonra ise veteriner müdürlüğünü arayarak 7 köpeğin ğunu ve bakıma muhtaç ğunu söylediler. Ekipler olay yerine geldi ve köpekler alıp hayvan barınağına götürdü .

 

Kuyuya Düşen Yavru Köpeğin İmdadına Güvenlik Görevlisi Yetişti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU