Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

İstanbul Yeni Havalimanı’na Yapılan İş Başvurusu Rekor Kırdı

Yeni Havalimanı' na alınacak 3.500 kişi için 20 gün içerisinde 8 bin kişi başvuru yaptı. Başvurular halen devam ediyor.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Yapılan İş Başvurusu Rekor Kırdı
İstanbul Yeni Havalimanı’na Yapılan İş Başvurusu Rekor Kırdı İsmail Kutlu
Bu içerik 1630 kez okundu.

İstanbul yeni havaalanında istihdam edecek 3500 güvenlik görevlisi ilanı için rekor başvuru yapıldı. Sadece 20 günlük süreçte 8000 başvuru ile bu alanda yeni rekor kırıldı. İlk etabı 29 Ekim2018'da açılan İstanbul yeni havalimanı için ihtiyaç duyulan güvenlik görevlisi ilanına rekor başvuru geldi.


iga havalimanı güvenlik görevlisi ile ilgili görsel sonucu


 Mega proje kapsamında çok sayıda insan iş sahibi olacak. 10 binin üzerinde yeni çalışanının bulunduğu İstanbul yeni havalimanı için 1 Şubat tarihinden itibaren kadın ve erkeklerden oluşacak güvenlik görevlisi istihdamı gerçekleşecek. Toplamda yeni havalimanı için 3500 güvenlik görevlisi alınacak.

Güvenlik görevlileri yeni havalimanında çalışmak üzere ilana büyük ilgi gösterdiği 20 günlük süreçte 8000 başvuru yapıldı. İlanda dolgun ücret yazması uzun süre iş imkânı olması ayrıca sosyal hakların bulunması nedeniyle güvenlik görevlisi olarak çalışan kişiler bu ilana büyük ilgi gösteriyor. Başvurusu alınan adayların ise mülakatlarına da başlandı.iga havalimanı güvenlik görevlisi ile ilgili görsel sonucu


İstihdam edilecek 3500 yeni güvenlik görevlisi ile birlikte İstanbul yeni havalimanı Türkiye'de en çok güvenlik görevlisi olan Havalimanı olarak tarihe geçecek. Yapılacak bir protokol ile birlikte Atatürk Havalimanı'ndan yaklaşık 1500 güvenlik görevlisinin de yeni İstanbul havalimanında görev yapması bekleniyor.

İstanbul Yeni Havalimanı Yapılan İşBaşvurusu Rekor Kırdı ÖZel Güvenlik Görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU