Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Okulun Güvenlik Görevlisi, Mahallenin İlk Kadın Muhtarı Oldu

Antalya'da, ilkokulda güvenlik görevlisi olarak çalışan Mihriban Sarı Kılıç, aday olduğu muhtarlık seçimini kazandı. Adaylığını 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nde açıklayan Kılıç, mahallenin ilk kadın muhtarı oldu.

Okulun Güvenlik Görevlisi, Mahallenin İlk Kadın Muhtarı Oldu
Okulun Güvenlik Görevlisi, Mahallenin İlk Kadın Muhtarı Oldu İsmail Kutlu
Bu içerik 1852 kez okundu.

Antalya'da muhtarlığa aday ğu Konyaaltı'na bağlı Öğretmenevleri Mahallesi'ndeki Dr. Cahit Ünver İlk ve Ortaokulu'nda 8 yıldır güvenlik görevlisi olarak çalışan Mihriban Sarı Kılıç (39), 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne giren diğer 6 aday arasında yarışı kazandı. 9 bin nüfuslu mahallenin ilk kadın muhtarı olan Kılıç, mazbatasını alarak, görevine başladı.

''KIZLARIMIZA ÖRNEK OLMAK İSTİYORUM''

okulun-guvenlik-gorevlisi-mahallenin-ilk-kadin-muhtari-.jpg

Adaylığını 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nde açıklayan muhtar Kılıç, "Görev lüks izmirğım okulun tüm velilerine, idarecilerine teşekkür ediyorum. Hepsi sonuna kadar bana destek . Velilerimiz bana her gün evlatlarını emanet etti, onların güvenlerini hiç sarsmadım. Adaylığım sürecinde de hep 'Biz sana canımızı emanet ediyoruz, mahallemizi seve seve emanet ederiz' ler. Onların güvenlerine layık olmaya çalışacağım. Kızlarımıza örnek olmak istiyorum. Cesaretli olsunlar, hiçbir şeyden korkmasınlar" .''MAHALLELİ KADIN MUHTAR GÖRMEKTEN MUTLU''

Görev lüks izmirğı okuldan tanıyan kişilerin kendisini muhtarlıkta görünce önce şaşırdığını ardından da sevindiğini belirten Kılıç, "Mahalle sakinlerimizin desteğiyle muhtar seçildim. İnsanların güvenine ve desteğine layık olmaya çalışacağım. Seçmenlerimiz bir kadın muhtar gördüklerinden dolayı çok mutlu lar ve tebrik etmeye geliyorlar. Adaylığımı açıkladığımda insanlar önce şaşırıyor ardından destek vereceklerini söylüyorlardı. Görevi çalışma arkadaşlarımla ve mahalle sakinlerimizle birlikte yürüteceğiz, kamu kurumları ile birlikte çalışmalar yapacağız" diye konuştu.

Okulun Güvenlik Görevlisi Mahallenin İlk Kadın Muhtarı Oldu Antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU