Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 7 Bin Personel Alımı Yapacak!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarından hareketle Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 7 bin personel alımı yapacak! Şehir Hastanesi'nde çalışmak isteyen vatandaşlar personel alım başvurusu nasıl yapılır konusunda araştırma yapmaya başladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda münhal kadrolar ve kontenjanlar ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 7 Bin Personel Alımı Yapacak!
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 7 Bin Personel Alımı Yapacak! İsmail Kutlu
Bu içerik 2478 kez okundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nin 3600 yatak kapasitesine sahip ğunu açıklamış ve hastaneye günlük 100 binden fazla kişinin gelmesinin beklendiğini ifade etmişti. Hastanede yalnızca temizlik, yemek ve otopark hizmetleri için bin 500’ü aşkın personel görev alacak. Bu bağlamda personel alımları devam etmekte ve Koca, 7 bin sağlık personelinin istihdam edileceğini açıklamıştı. Bakanlık, Bilkent Şehir Hastanesi’ne transferin bir kısmının kapatılan hastanelerden yapılacağını duyurmuştu.

Bilkent Şehir Hastanesi Alımları Kadro Detayları

Bilkent Şehir Hastanesi’nin yayınladığı personel alım ilanlarında başvurulabilecek kadrolar; Hasta yönlendirme, hemşire, doktor, özel güvenlik, çağrı merkezi personeli, oda destek çalışanı, tıbbi sekreterler, resepsiyon, meydan, depo görevlisi, engelli çalışan, ambulans şoförü, hasta bakıcısı, eczacı, ameliyathane teknisyeni ve hemşiresi, hasta kabul çalışanı gibi birçok branşta alımlar yapılacak.

Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Şehir hastanesine iş başvurusunda bulunacak kişiler başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Kadrolardaki mevcut açığın bir kısmı şehir hastanesinin açılmasıyla birlikte kapatılan hastane personelinden karşılanacak. Şehir hastanesinde görev almak isteyen vatandaşların, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvurulacak pozisyona bağlı olarak aranan şartlar değişmekte ve başvuru süresi de kadroya göre değişiklik göstermektedir.

Hangi Kadroya Ne Kadar Alım Yapılacak?

Alım yapılacak personelin;
664’ü hasta yönlendirme ve danışma kadrosuna,
55’i çağrı merkezi çalışanı kadrosuna,
313’ü oda destek çalışanı kadrosuna,
500’ü mutfak personeli kadrosuna,
978’i temizlik çalışanı kadrosuna,
450’si hastane güvenliği kadrosuna,
62’si ise otopark görevlisi kadrosuna istihdam edileceği belirtiliyor.

 

 

Ankara Bilkent Sehir Hastanesi Özel Güvenlik Görevlisi Personel Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU