Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş 1 Mayıs'ta Özel Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarını Haykırdı

Güvenlik-İş Sendikası 1 Mayıs İşçi Bayramında 81 ilde Özel Güvenlik Görevlilerinin sorunlarını haykırarak 'Taşeron işçiliğe hayır, KİT’lerde kadro, Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme ve Kıdemime Dokunma' dedi.

Güvenlik-İş 1 Mayıs'ta Özel Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarını Haykırdı
Güvenlik-İş 1 Mayıs'ta Özel Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarını Haykırdı İsmail Kutlu
Bu içerik 2118 kez okundu.

Türk-İş' e bağlı Güvenlik-İş Sendikası, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü bu yıl merkezi Kocaeli olmak üzere Gaziantep Erzurum, Samsun, İzmir, Antalya, Mersin, Eskişehir, Bayburt ve tüm Türkiye’de coşku ile kutlayarak özel güvenlik görevlisi işçilerin sorunlarına dikkat çekildi.

Çevre illerden otobüslerle Kocaeli'ne gelen Güvenlik-İş Sendikası üyesi işçiler, Doğu Kışla Parkı mevkisinde bir araya geldi. Buradan sloganlar eşliğinde kortej yürüyüşüyle 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'na ulaştı.

Meydanı drmaya başlayan işçiler, sloganlar atarak özel güvenlik görevlisi işçilerin sorunları gür bir sesle dile getirildi.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI lüks izmirğı açıklamada;

"1 Mayıs'ta KİT'lere kadro sözünü hatırlattık, Enflasyonun yüzde 20’ye dayandığı koşullarda kadroya geçirilen işçilere yüzde 4 ücret zammına hayır k,Taşeron işçiliğine hayır k, Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme sloganımızı haykırdık, Özel Güvenlik her yerde canı pahasına görev yapıyor k, hakkını, gerçekleştirdiği mesainin karşılığını alamayan tüm kardeşlerimizin sorunlarını alanlarda gür sesle dile getirdik" .


ÇAĞIRICI, Teşkilatımıza ve Ülkemizin her bölgesinde coşku ile alanlardan haykıran üyelerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyor ve başta üyelerimiz olmak üzere tüm emekçilerin Bayramını kutluyorum.

Dayanışmamız ve alanlardan TÜRK-İŞ Konfederasyonumuz ve kardeş sendikalarımız ile güçlü haykırışımız en güzel cevap olmuştur..
Birliğimiz daim davamız muzaffer olsun..
Biz Birlikte Güçlüyüz..

 

özel güvenlik işçi kadro 1mayıs güvenlik iş sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU