Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş Sendikasını Ziyaret Etti

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Suat Çelik, Başkan Yardımcıları, Şube Müdürü Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti.

Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş Sendikasını Ziyaret Etti
Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş Sendikasını Ziyaret Etti İsmail Kutlu
Bu içerik 2766 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikasından yapılan yazılı açıklamaya göre,


Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik, Başkan Yardımcıları Sayın Hüseyin SAĞLAM ve Sayın Mustafa Atilla DEMİR, Özel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Sayın Aydın UĞURLU, Şube Müdürü Sayın Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Durcuk, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ hazır bulundu.

Genel Merkezimize yapılan ziyarette, Özel Güvenlik Görevlilerinin sorunları ve talepleri, Sendikamızın ve Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığının çalışmaları karşılıklı istişare edildi.

3. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen yönetim kurulumuzu tebrik eden Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik ve Başkan Yardımcıları  Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize başarı dileklerini iletti.

Güvenlik-İş Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI lüks izmirğı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız Sayın Suat ÇELİK ve Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkan Yardımcılarımıza hayırlı olsun ziyareti başarı dilekleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim, Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız Sayın Suat ÇELİK’e ve tüm mesai arkadaşlarına özel güvenlik görevlilerine olan olumlu bakış açıları ve duyarlılıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum .

EGM Özel Güvenlik Denetleme ve Daire Başkanlığı Güvenlik-İş Ömer Çağırıcı Özel Güvenlik Görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU