Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik 82. Temel ve 58. Yenileme Sınav Tarihi Değişti!

Son zamanların en popüler mesleklerinden birisi haline gelen Güvenlik Görevlisi sınavı ne zaman yapılacağı konusu gündemi meşgul ediyor. Peki sınav tarihi ne zaman?

Özel Güvenlik 82. Temel ve 58. Yenileme Sınav Tarihi Değişti!
Özel Güvenlik 82. Temel ve 58. Yenileme Sınav Tarihi Değişti! İsmail Kutlu
Bu içerik 4163 kez okundu.

Kamu kurumlarında görev yapan özel güvenlik görevlilerinin kadroya geçişlerinin ardından daha da bir önem kazanan bu meslekle ilgili en önemli aşama, gidilen özel güvenlik kursunun ardından gerçekleştirilen sınavda başarılı olabilmektir. Adayların başarılı olabilmesi için sınavda 60 puan almak gerekmektedir.60 tam puan alamayan özel güvenlik adayları birbirini takip eden 4 sınava, sınav harcınızı ödeyerek girme hakkına sahiptir.


Özel Güvenlik 82. Temel ve 58. Yenileme Eğitim Sınav Tarihi Değişti Mi?

Silahlı silahsız tüm özel güvenlik görevlisi adayların 82. Dönem özel güvenlik Temel Eğitim Sınavı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 23 Haziran 2019 tarihinde Pazar günü saat 10:00'da yapılacağı duyurulmuştu.

Yüksek Seçim Kurulunun aldığı kararda İstanbul seçimlerin 23 Haziran'da tekrarlanması sebebi ile aynı tarihe denk gelen Özel Güvenlik 82. Temel ve 58. Yenileme Eğitim Sınavı, EGM ÖGG sınav tarihini değiştirerek bir hafta sonraya yani 30 Haziran Pazar gününe ertelenmiştir. 30 Haziran Pazar Günü dikey geçiş sınavının olması sebebiyle sınav saati öğleden sonra alınmıştır. Sınava girecek tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

 

Özel Güvenlik Sınavı Özel Güvenlik 82.Temel 58.YenilemeSınav Tarihi Değişti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU