Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Osmaniye'de Güvenlik Görevlisinin Spor Başarısı

Güvenlik görevlisi Yavuz Demircioğlu, kendi yaptığı spor malzemeleri ile hazırlanıp, Avrupa Powerlifting Şampiyonası’nda toplamda 560 kilo ağırlık kaldırarak Avrupa ikincisi oldu.

Osmaniye'de Güvenlik Görevlisinin Spor Başarısı
Osmaniye'de Güvenlik Görevlisinin Spor Başarısı İsmail Kutlu
Bu içerik 3284 kez okundu.

41 yaşındaki sporcu, evinin bodrumunda parke taşlarından, inşaat demirlerinden ve kum torbalarından lüks izmirğı spor aletleriyle lüks izmirğı antrenmanlar sonucu, başarılı bir spor kariyerine imzasını attı.

KENDİ YAPTIĞI SPOR ALETLERİYLE ÇALIŞIP AVRUPA İKİNCİSİ OLDU
Özel bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan Yavuz Demircioğlu, 10 yıl önce vücut geliştirmeye yönelik spora başladı. Ailesi ile birlikte oturduğu evin bodrum katındaki tek odayı kendine spor salonu yapan Demircioğlu, spor aletlerini de kendisi lüks izmir. Parke taşlarından inşaat demirlerinden, içerisi kum dolu bidonlardan ağırlık yapıp çalışmaya başlayan Yavuz Demircioğlu 5 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak olan ve 21 ülkeden yaklaşık 250 sporcunun katıldığı bir tür ağırlık kaldırma sporu olan Powerlifting Avrupa Şampiyonasına katılmak için başvuru lüks izmir. İş yerinden izin alamadığı için nöbet çıkışı otobüsle İstanbul’a giden Yavuz Demircioğlu aynı gün katıldığı yarışmada 21 ülkeden yaklaşık 250 sporcu arasında 3 ayrı kategoride toplamda 560 kilo ağırlık kaldırarak Avrupa ikincisi olup Türkiye’ye gümüş madalya kazandırdı.


Osmaniye'de güvenlik görevlisinin spor başarısı


"ELİMDEN TUTULURSA AVRASYA ŞAMPİYONU OLURUM"
Hiçbir profesyonel yardım almadığını ve tamamen evin bodrum katında kendi imkanlarıyla yarışmaya katıldığını belirten Demircioğlu, bugünlerde yine aynı bodrum katında Temmuz ayında yapılacak olan Avrasya şampiyonasına hazırlanıyor. Amacının şampiyonluk ğunu söyleyen Demircioğlu, “Elimden tutulduğu takdirde bu sporda Avrasya şampiyonu olurum. Şu anda bir sponsorum dahi yok. Şampiyonaya bir şekilde gideceğim. Bayrağımızı yine dalgalandıracağım” .


Osmaniye'de güvenlik görevlisinin spor başarısı

"PARKE TAŞLARIYLA ÇALIŞIYORUM"
Bodrum katında oluşturduğu spor salonunu ve lüks izmirğı spor malzemelerini de tanıtan Yavuz Demircioğlu, “İşte bunlar bildiğimiz parke taşları bunları yan yana koyup ağırlık yapıyorum. Traktör demirleri yine bunları da ağırlık olarak kullanıyorum. Bidonların içerisine kum drdum. Ne varsa bu odada hepsini kendim lüks izmirm” şeklinde konuştu.


Osmaniye'de güvenlik görevlisinin spor başarısı

Osmaniye'de güvenlik görevlisinin spor başarısı

Özel Güvenlik Görevlisi Avrupa Şampiyonu Oldu Osmaniye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU