Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikası 'PTT PARA A.Ş.'de Yetkiyi Aldı

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketinde yetkiyi aldı.

Güvenlik-İş Sendikası 'PTT PARA A.Ş.'de Yetkiyi Aldı
Güvenlik-İş Sendikası 'PTT PARA A.Ş.'de Yetkiyi Aldı İsmail Kutlu
Bu içerik 3469 kez okundu.

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası, PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de başlatmış ğu örgütlenme çalışmalarını başarıyla sonuçlandırdığını resmi web sitesi aracılığıyla kamuoyuna bildirdi. Güvenlik-İş Sendikasının web sitesinde lüks izmirğı habere göre;

“PTT PARA A.Ş.” YENİ DÖNEMDE GÜVENLİK-İŞ DEDİ..

PTT PARA A.Ş.”DE YETKİLİ TEK SENDİKA OLDUĞUMUZ BAKANLIK TARAFINDAN TESCİLLENMİŞTİR..

İşkolunun değişmez lideri sendikamız Güvenlik-İş, işkolundaki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına toplu iş sözleşmesi yapmak adına gerçekleştirdiğimiz yetki tespiti başvurumuz, bakanlığın 09.05.2019 tarihli yetki tespiti yazısıyla olumlu sonuçlanmış ve tarafımıza yasanın aradığı gerekli çoğunluğun sağlandığı bildirilmiştir.

Sendikamız yetki tespitinin kesinleşmesinden sonra PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ile özel güvenlik görevlilerinin hak, sorumluluk ve menfaatlerinin iyileştirilmesi amacıyla görüşmelere başlayacaktır. 

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş bünyesinde çalışan tüm özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, bu başarıda emeği geçen tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU