Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası ’Özel Güvenlik Haftası’ dolayısı ile İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU’yu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasından İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret
Güvenlik-İş Sendikasından İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 2863 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası ’Özel Güvenlik Haftası’ dolayısı ile İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU’yu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasından yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

Sendikamızdan İçişleri Bakanımız Soylu’ya Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikamız ’Özel Güvenlik Haftası’ dolayısı ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ, Fevzi KARATAŞ, Özel Güvenlik Daire Başkanvekili Şükrü ORHAN, Özel Güvenlik Hizmetleri Şube Müdürü Recep ÇENGEL  ve üyelerimiz özel güvenlik görevlileri Uğurhan ÇOLAK, Deniz AKKOL, Nurcihan DUMAN ve Murat ASLAN katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarete ilişkin Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI lüks izmirğı açıklamada ülkemizde görev yapan 321.500 özel güvenlik görevlisinin sorun ve talepleri ile ilgili genel anlamda istişarede bulunulduğunu ,özel güvenlik görevlilerinin her zaman devletin ve milletimizin emrinde ğunu, beşikten mezara insan hayatının her evresinde görev yapıldığını belirterek İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ‘Özel Güvenlik Haftası’ kapsamında Cennet Vatan ülkemizde görev yapan özel güvenlik meslektaşımızın ‘Özel Güvenlik Haftasını’ kutlayarak selamlarını ilettiğini belirtti.

Genel Başkanımız ÇAĞIRICI; İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ya özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımıza verdiği değerden ve  Sayın Bakanımızın özel güvenliklerin her zaman yanında olması, geçtiğimiz sene 2018 yılında 81 il de özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitimler verilerek meslektaşlarımızın değeri ve görmezden gelinmediğini bizzat gösterdiğini , özel güvenlik görevlilerinin hak ettiği konumda olmasının çabasını sağladığı için ülkemizde kamu hizmetinin sağlanmasında önemli etken olan tüm özel güvenlik görevlileri adına, Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum . (Kaynak http://www.guvenlikis.org.tr)
 

Özel Güvenlik Görevlisi Süleyman Soylu İçişleri Bakanlığı Güvenlik-İş Türk-İş Özel Güvenlik Haftası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU