Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

PTT PAL A.Ş. TİS Görüşmelerinin 2. Oturumu Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezinde Yapıldı

PTT PAL A.Ş'de çalışan özel güvenlik işçileri ilgilendiren, Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) ile PTT PAL A.Ş 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin ikinci oturum Ankara'da Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkez Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

PTT PAL A.Ş. TİS Görüşmelerinin 2. Oturumu Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezinde Yapıldı
PTT PAL A.Ş. TİS Görüşmelerinin 2. Oturumu Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezinde Yapıldı İsmail Kutlu
Bu içerik 3735 kez okundu.

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ ve Güvenlik-İş Sendikası toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin ikinci oturumu ise Ankara'da Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkez Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesindeki haber şu şekilde;


PTT PAL A.Ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İkinci Oturumu Gerçekleştirildi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi ikinci oturumu 16.07.2019 tarihinde Sendikamız Genel Merkez Toplantı salonunda gerçekleşti.

Görüşmeye; Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ, Genel Başkan Baş Danışmanı Prof. Dr. Türker TOPALHAN, Toplu Sözleşme Müdürümüz Murat Yadigar KEKLİK, Baş Hukuk Müşavirimiz Av. Levent ATABAY katıldı, PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. Temsilen Genel Müdür Salih Ziya AYDINAY, İnsan Kaynakları Müdürü Derya CÖMERT, Fiziki Güvenlik Koordinatör M. Murat ŞAHİN ve Hukuk Müşavirleri katıldı.


Yürütülen görüşmeler hakkında bilgi veren Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, görüşmelerin karşılıklı anlayış içerisinde yürütüldüğünü belirterek, yine karşılıklı anlayış içerisinde sonuçlanacağını kaydetti.
ÇAĞIRICI, Nezaket ve zarafet içerisinde gerek sendikamız gerekse de PTT PAL A.Ş. tarafın uzlaşmacı tavrının hakim olduğu müzakeremiz neticesinde toplu iş sözleşmesinin büyük bir kısmını geride bırakmış olduk. Hayırlısıyla toplu iş sözleşmemizi üyelerimize sağlayacağız.


Toplantıda Toplu İş Sözleşmesinin bazı maddeleri görüşülerek kabul edildi ve bir sonraki toplantının 22 Temmuz 2019 tarihinde saat 14:00’da Güvenlik-İş Sendikamızın Genel Merkezinde toplanılmasına karar verildi.

özel güvenlik görevlisi PTT PAL TİS Görüşmeleri Güvenlik-İş Sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU