Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlileri Buldukları Cüzdanı Sahibine Teslim Etti

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Özel Güvenlik görevlileri hastane bahçesinde buldukları yaklaşık 3 bin 700 Lirayı sahibine teslim etti.

Özel Güvenlik Görevlileri Buldukları Cüzdanı Sahibine Teslim Etti
Özel Güvenlik Görevlileri Buldukları Cüzdanı Sahibine Teslim Etti İsmail Kutlu
Bu içerik 1820 kez okundu.

Alınan bilgiye göre, hastane bahçesinde sabah saatlerinde devriye görevi yapan özel güvenlik görevlileri Ekrem Timurtaş ve Halil Yaşlı bahçede bir cüzdan buldu. Cüzdanı hastane müdürüne teslim eden görevliler, cüzdanda yaptıkları incelemede 3 bin 610 lira ve ilaçlar buldu.

Kayıp cüzdanın sahibinin bulunması için önce hastanede anons yapan görevliler, bulamayınca Ceylanpınar Belediyesi anons bürosundan yardım alarak cüzdanın sahibini bulmaya çalıştı. Bütün bunlardan sonuç alamayan görevlilere öğle saatlerinde cüzdanını kaybettiğini söyleyen H.Ö isimli bir bayan müracaat etti.
 

Yapılan araştırmadan sonra cüzdanın esas sahibinin H.Ö olduğunu tespit eden görevliler, para dolu cüzdanı kadına teslim etti. Parayı 6 ay İş-Kur kapsamında çalıştığı dönemde biriktirdiğini söyleyen H.Ö, annesi ile birlikte yalnız yaşadığını ve bu paraya çok ihtiyaçları olduğunu söyledi.

H.Ö başta parayı bulan güvenlik görevlileri Ekrem Timurtaş ve Halil Yaşlı olmak üzere diğer yetkililere teşekkür ettiğini belirterek, insanlığın ölmediğini görmenin mutluluk verici olduğunu dile getirdi.

Görevliler ise insani ve mesleki olarak görevlerini yaptıklarını söyledi.

Para Cüzdan Özel Güvenlik Görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU