Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı

İzmit merkezde tramvayın Yenişehir durağında Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin özel güvenlik görevlisine bıçaklı saldırı girişiminde bulunuldu.

Özel Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı
Özel Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı İsmail Kutlu
Bu içerik 1951 kez okundu.

25 YAŞLARINDA
İzmit Yenişehir Mahallesi tramvay durağında istenmeyen bir olay meydana geldi. Edinilen bilgi ve iddialara göre Yenişehir durağında yaşları 25-26 aralığında iki genç tramvaya binmek istedi.

ÜCRET ÖDENMESİNİ İSTEDİ
Tramvaya binmek isteyen ancak para ödemek istemeyen bu şahıslar bölgede görevli Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanı olan tramvay görevlisi tarafından uyarıldı. Güvenlik görevlisi şahısların ücretlerini ödemelerini istedi.

PARA VERMEK ZORUNDA MIYIZ?
Ancak söz konusu şahıslar bunun üzerine güvenlik görevlisine, “İndiğimiz durakta basarız. Burada basmak zorunda mıyız?” şeklinde yanıt verdi.

ARAYA GİRDİLER
Bu cevap üzerine güvenlik görevlisi de bu şekilde ücret ödemeden tramvaya binemeyeceklerini yineledi. Gençler tam güvenlik görevlisinin üzerine yürürken bölgedeki vatandaşlar araya girdi ve kavgayı önledi.

YOLCULARI ATLATIP SALDIRDILAR
Tam o sırada tramvay geldi. Yolcuların tramvaya binmesinin ardından olay çıkaran bu gençler tramvaya binmedi ve güvenlik görevlisine saldırdı. Yere düşen güvenlik görevlisini tekmeleyen şahıslar tekrar durağa hareket etti.

BIÇAK ÇEKTİ
Saldırıya uğrayan güvenlik görevlisi yerden kalkınca tekrar saldırganların üzerine yürüdü. Bu sırada gençlerden birisi tramvaydaki özel güvenlik görevlisine bıçak çekti. Olayın büyümesiyle beraber bölgeye emniyet ekipleri intikal etti.

KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜLER
Emniyet güçleri söz konusu saldırganları yakalayarak karakola götürdü. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

(Kaynak enkocaeli)

özel güvenlik görevlisi izmit bıcaklı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU