Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Kadroya Geçemeyen KİT'leri Umutlandıracak Yeni Bir Gelişme..

Bir süre önce kadroya geçen taşeron statüsündeki işçilerin dışında kalan ve sayıları yüz binleri bulan kadroya geçemeyen taşeron işçilere umutlandıracak bir gelişme yaşandı.

Kadroya Geçemeyen KİT'leri Umutlandıracak Yeni Bir Gelişme..
Kadroya Geçemeyen KİT'leri Umutlandıracak Yeni Bir Gelişme.. İsmail Kutlu
Bu içerik 2837 kez okundu.

Ülke gündemine sürekli olarak kadro meselesi ve özlük hakları kapsamında girebilmeyi başaran ve seslerinin duyurmaya çalışan kadroya geçemeyen taşeron işçiler olarak bilinen KİT'leri umutlandıracak bir gelişme yaşandı.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde resmi web sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayımlayarak Personel Çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına alınmalarına ilişkin duyuru yayımladı.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğünün yayımladığı ilana göre;

"Genel Müdürlüğümüzde Personel Çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına alınmalarına ilişkin Genel  Müdürlüğümüz merkez binasında 30 Temmuz 2019 günü saat 09:00’da sözlü sınav yapılacaktır" denildi. Bu gelişme kadro kapsamı dışı tutalan kurumlarda çalışan diğer taşeron işçileri umutlandırdı..


KİT Kadro KEGM Umutlandırdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU