Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından İSTGÜVEN AŞ Genel Müdürüne Ziyaret

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, İBB İstanbul Güvenlik AŞ. Genel Müdürü Ahmet Can Buğday'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Güvenlik-İş Sendikasından İSTGÜVEN AŞ Genel Müdürüne Ziyaret
Güvenlik-İş Sendikasından İSTGÜVEN AŞ Genel Müdürüne Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 2642 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı yaptığı açıklamada, özel güvenlik mesleği ve özel güvenlik görevlilerinin toplum hayatına olan katkısı hakkında karşılıklı istişarede bulunduk,yeni görevinin hayırlı olmasını diledik, Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Can Buğday'ın göreve gelmesi ile pozitif bir etkinin kısa zamanda oluşması, mesleki tecrübelerinin bulunması ve yöneticilik yönünden dolayı özel güvenlik görevlilerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN AŞ'de yönetim tarafından olumlu bakış açısı ile bakılmasının çalışanlar tarafından mutluluk verici bir durum olduğunu söyleyerek ''özel güvenlik her yerde görmezden gelme '' sözünün hakkının verildiği bir dönemin yaşanmasından dolayı meslektaşlarımız özel güvenlik görevlileri adına teşekkür ediyoruz , İBB İstanbul Güvenlik AŞ. Genel Müdürü Sayın Ahmet Can Buğday'a görevinde başarılar dileyerek, Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederim dedi.

Gerçekleşen ziyarete Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Ramazan Palak ve  İstanbul Avrupa Yakası Bölge Şube Başkanı Kenan Karabulut'da katıldı.

özel güvenlik ahmet can buğday güvenlik iş sendikası istgüven ibbgüvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU