Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

İŞKUR 04 Eylül Güvenlik İş İlanları! En Az İlköğretim ve Lise Mezunu 837 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 04 Eylül ile 14 Eylül arası 21 şehirde yüksek maaşlı en az ilköğretim ve lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre alınacak güvenlik personeli sayısı 837’dir. Bazı güvenlik iş ilanında, alınacak personellere ödenecek maaşın 2 bin 650 ile 3 bin TL arasında olduğu belirtilmiştir. Güvenlik görevlisi alımı yapan kurumsal şirketlere ait iş ilanları, ilan içeriğinde belirtilmiştir. Başvurula İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılmaktadır. Peki İŞKUR tarafından bugün hangi güvenlik iş ilanları yayınlandı?

İŞKUR 04 Eylül Güvenlik İş İlanları! En Az İlköğretim ve Lise Mezunu 837 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!
İŞKUR 04 Eylül Güvenlik İş İlanları! En Az İlköğretim ve Lise Mezunu 837 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak! İsmail Kutlu
Bu içerik 8002 kez okundu.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 04 Eylül tarih itibari ile yayınladığı güvenlik iş ilanlarına göre, başta İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin tam 21 ilinde tam 837 güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Güvenlik görevlisi için başvuruda bulunmak isteyen adayların, aşağıda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İŞKUR’dan yapılan duyuruda, bugün yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre alınacak güvenlik görevlileri, çeşitli kurumsal şirketlerde görevlendirilecek olup, kriterlere uyan adaylar deneyim süresi aranmaksızın daimi ve tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. İlanlarda silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde güvenlik alımları bulunmaktadır.

HANGİ İLLERDE GÜVENLİK PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR?

Bursa, Manisa, Antalya, Tekirdağ, İstanbul, Yalova, Denizli, Kocaeli, Sakarya, İzmir, Konya, Kırklareli, Uşak, Adana, Çanakkale, Aydın, Gaziantep, Mersin, Malatya, Ankara ve Kırıkkale olmak üzere toplamda 21 şehirde güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular size en yakın İŞKUR il ilçe şube müdürlüklerine şahsen ya da aşağıda belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Online başvurularınızı İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden e-devlet şifrenizle yapabilirsiniz. Online başvuru yapabilmek için ise öncelikle İŞKUR’a kayıtlı olmanız gerekir. Kayıtlı değilseniz aşağıda yapılan bilgilendirmeyi okuyabilirsiniz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip,

18 yaşını doldurmuş,

İŞKUR’a kayıtlı

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan mahkûm olmamış olmak,

Herhangi bir kurumdan emekli olmamak, emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

En az lise mezunu İzmir ilinden 10 güvenlik alımı

Alsancak’taki rezidans projemizde değerlendirilmek üzere yeni tip ÖGG kimlik kartı olan 25-35 yaşları arasında lise mezunu bay güvenlik görevlileri alınacaktır. ücret maaş+yol +yemek kartı (2680 TL)   (a.k)
Buca-Şirinyer-Gürçeşme-Konak-Alsancak-Bayraklı-Bornova-Üçyol-Hatay-Karşıyaka Bölgesinde İkamet Eden Personeller değerlendirilecektir.

En az ilköğretim mezunu İstanbul ilinden 20 güvenlik alımı için TIKLAYINIZ

 

En az ilköğretim mezunu İstanbul ilinden 5 güvenlik alımı

Ataşehir bölgesi için vardiyalı çalışacak 2600-2700 TL maaşlı güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgili ilana gitmek için TIKLAYINIZ!

 

İŞKUR tarafından yayınlanan tüm güvenlik görevlisi alım ilanlarını görüntülemek ve başvuru şartlarını öğrenmek için lütfen bu linkin üzerine TIKLAYINIZ!

 

İŞKUR'A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

özel güvenlik görevlisi İŞKUR personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU