Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Hayat Kurtaran Özel Güvenliğe Sendikasından Ziyaret

Hayat kurtaran özel güvenlik görevlisi Çağlar GÖROVA'yı Güvenlik-İş Sendikası üyesini ziyaret ederek tebrik etti.

Hayat Kurtaran Özel Güvenliğe Sendikasından Ziyaret
Hayat Kurtaran Özel Güvenliğe Sendikasından Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 2230 kez okundu.

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası, gölete uçan aracın içindeki iki kişiden birini sağ olarak kurtaran özel güvenlik görevlisi Çağlar GÖROVA'yı görev noktasında ziyaret ederek üyesi olan GÖROVA'ya plaket taktim etti.

Sendikanın web sitesinde haber şu şekilde;

Sendikamızdan Hayat Kurtaran Üyemize Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Ankara Bölge Şube Başkanı Oğuzhan BOSTAN, Ankara Şube Mali Sekreteri Selahattin CEYHAN ve Ankara Şube Teşkilat Sekreteri Engin UÇAR ile birlikte geçtiğimiz günlerde gölete uçan aracın içindeki iki kişiden birini sağ olarak kurtaran üyemiz Çağlar GÖROVA'yı görev noktasında ziyaret ederek plaket taktim etti.

Eskişehir de örgütlü olduğumuz Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğünde Sarısungur göletinde görevli üyemiz Çağlar GÖROVA, 08.09.2019 tarihinde gölete uçan aracın içindeki iki kişiden birini sağ olarak kurtarmıştır.

İnsan hayatının her şeyden önemli olduğunun bilincinde olan üyemiz, büyük bir kahramanlık göstererek, insani duygularının gerekliliği ile hareket etmiş ve bir hayat kurtarmıştır. Güvenlik-İş Sendikası olarak kıymetli üyemiz Çağlar GÜROVA'yı tebrik ediyor ve çalışma hayatında başarılar diliyoruz. 

özel güvenlik görevlisi hayat kurtardı güvenlik is sendikası türk-iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU