Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

İŞKUR'dan Silahlı - Silahsız 814 Güvenlik Görevlisi Alımı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kapsamında kamuya ve özel sektör kurumlarına, en az ilkokul mezunu olmak şartı ile silahlı - silahsız 814 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki başvuru şartları neler? İşte ilanların başvuru sayfası...

İŞKUR'dan Silahlı - Silahsız 814 Güvenlik Görevlisi Alımı!
İŞKUR'dan Silahlı - Silahsız 814 Güvenlik Görevlisi Alımı! İsmail Kutlu
Bu içerik 8116 kez okundu.

TÜRKİYE İŞ KURUMU (İŞKUR) Türkiye Genelinde bulunan çok sayıda kamu kurumu ve özel sektör  bünyesine en az ilkokul mezunu olmak şartı ile 814  güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Başvuru yapacak adaylardan bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar işletmelerin gereksinimleri doğrultusunda bulunmakta olup, genel itibari ile ortak başvuru şartları haberimizde yer almaktadır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

- T.C vatandaşı olmak,
- 18 yaşını tamamlamış olmak,
- Silahlı güvenlik görevlileri için ise 21 yaşında büyük olmak,
- Güvenlik kimlik kartına sahip olmak,
- Kamu haklarından mahrum olmamak,
- En az ilköğretim mezunu olmak,
- Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli,
- Sağlık problemi bulunmamak,
- Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak,
- Vardiyalı mesai sisteminde görev alabilecek,
- İletişim becerisi gelişmiş, kendini ifade yeteneği bulunan,

Başvurular Nasıl Yapılır ?

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 2 bin kişilik güvenlik personeli alım ilanına başvuru yapmak BURAYA tıklayarak, size uygun için olan ilanları belirleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR'a Nasıl Genel Kayıt Yaptırılır ?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR'a Kayıt Şartları

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

İŞKUR özel güvenlik görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU