Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

'Özel Güvenlik Terörü' Başlığı Atan İHA'ya Tepki Geçikmedi

Esenyurt'ta bulunan bir alışveriş merkezi otoparkında yaşanan kazada motosikletli genci görüntülemek isteyen İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine müdehale eden özel güvenlik görevlileri için Terör başlığı atan İHA' ya tepki gecikmedi.

'Özel Güvenlik Terörü' Başlığı Atan İHA'ya Tepki Geçikmedi
'Özel Güvenlik Terörü' Başlığı Atan İHA'ya Tepki Geçikmedi İsmail Kutlu
Bu içerik 2891 kez okundu.

Esenyurt'ta bulunan bir alışveriş merkezi (AVM) otoparkında yaşanan kazada motosikletli genç ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Yaşanan olayı cadde üzerinde görüntülemek isteyen İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine ise özel güvenlik görevlileri müdahele etmişti. Özel güvenlik şefi muhabire "Kameranı kırarım" demişti.Bunun üzerine İHA Muhabiri olaya tepki olarak ÖZEL GÜVENLİK TERÖRÜ Başlığı altında haber yapmıştı.TERÖR Kelimesine Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı'dan tepki geldi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çağırıcı; "İHA İhlas Haber Ajansı “Özel Güvenlik Terör Estirdi” diyerek haber geçiyor, ardından Özel Güvenlik Terörü diye haberler yapılıyor.
Konu İstanbul Esenyurt’ta AVM’de bir yaralının görüntüsünün çekilmesine müsaade etmeyen Güvenlik Şefi İHA muhabirine çekme kameranı kırarım diyor, varsayalım daha da kötüsü olsun, “Terör Estirdi” demek veya “Özel Güvenlik Terörü “ demek ne demek çok kıymetli haberi yapan basın mensupları..

Ülkemizde 7/24 -365 gün görevi başında halkımızın huzuru ve güveni için canı pahasına görev yapan özel güvenlik görevlileri her gün görevi başında saldırıya uğrarken sesi çıkmayanlar ,değerli basın mensubu kardeşlerimiz kendilerine gelince, basın mensubuna dokunan herkesi nerdeyse teröristle eş değer tutmaya çalışıyor..

Toplum nezdinde özel güvenlik görevlilerinin itibarını kişisel yanlışlar olsa bile genelleme üzerinden özel güvenlik mesleğini zedelemeye çalışmak, basın mensubu da olsan kim olursanız olun haddinize değildir" dedi.

İHA özel güvenlik terörü Esenyurt AVM Ömer ÇAĞIRICI Güvenlik-İş Sendikası TÜRK-İŞ Tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU