Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Üyelerine Ağrı ve Iğdır'da Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerini görev noktalarında ziyaret etmeye devam ediyor.

Güvenlik-İş'ten Üyelerine Ağrı ve Iğdır'da Ziyaret
Güvenlik-İş'ten Üyelerine Ağrı ve Iğdır'da Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 1810 kez okundu.

Sendikanın yaptığı açıklamaya göre;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Ağrı ve Iğdır’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Genel Başkanımız ilk ziyareti Havalimanındaki çalışan üyelerimize ve Güvenlik Müdürü Cüneyt ÇAKICI’ya gerçekleştirdi. Görev noktalarında ziyaret edilen üyelerimizin sorun ve talepleri dinlendi. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanımız Naci BEYTER, İl Temsilcimiz Turgut ALPTEKİN ve iş yeri temsilcimiz eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Dağarlı’ya Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanımız Naci BEYTER, İl Temsilcimiz Turgut ALPTEKİN ve iş yeri temsilcilerimizle birlikte Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Coşkun DAĞARLI’yı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından, üyelerimizi görev noktalarında ziyarette bulunuldu, talepleri ve sorunlarını dinledi.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekan


 

Ağrı İl Sağlık Müdürü Kurnaz’a Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Ağrı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ufuk KURNAZ’ı makamında ziyaret ederek kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın talepleri iletildi. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanımız Naci BEYTER, İl Temsilcimiz Turgut ALPTEKİN ve iş yeri temsilcimiz eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesindeki Üyelerimize Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanımız Naci BEYTER, İl Temsilcimiz Turgut ALPTEKİN ve iş yeri temsilcilerimizle birlikte  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde çalışan üyelerimizi görev noktalarında ziyaret etti. 

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Demir’e Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’i ve KYK Yurtlarında temsilcilerimizle birlikte üyelerimizi ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanımız Naci BEYTER, İl Temsilcimiz Turgut ALPTEKİN ve iş yeri temsilcimiz eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Ağrı’dan sonra Iğdır’da ziyaretlerine devam eden Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, buradaki ilk ziyaretini Iğdır havalimanı Başmüdürü Fikret BAYCAN’a gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Havalimanında çalışan üyelerimizle görüşerek istişarede bulundu. Ziyarete Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanı Naci BEYTER ve İl Temsilcimiz Şahin İZ eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

 

Iğdır Devlet Hastanesindeki Üyelerimize Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Iğdır Devlet Hastanesinde çalışan üyelerimizi ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Özel güvenlik mesleğinin dünü ve geleceği hakkında sohbet gerçekleştirildi. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanı Naci BEYTER ve Iğdır İl Temsilcimiz Şahin İZ eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise


 

Iğdır Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürüne Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Iğdır’da Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Selman-ı Farisi Yurt Müdürü Özcan ÖZKAN' ı ziyaret etti, Ziyarette kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri istişare edildi. 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar ve iç mekan


Daha sonra Iğdır Üniversitesinde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek sohbet gerçekleştiren ÇAĞIRICI, üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “Ağrı Havalimanı Güvenlik Müdürü Sayın Cüneyt ÇAKICI’ya, Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Opr. Dr. Coşkun DAĞARLI’ya, Ağrı İl Sağlık Müdürü Sayın Uzm. Dr. Ufuk Kurnaz’a, Iğdır Havalimanı Güvenlik Müdürü Sayın Fikret BAĞCAN’a, Iğdır Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Selman-ı Farisi Yurt Müdürü Sayın Özcan ÖZKAN ve görev noktalarında ziyaret ettiğimiz üyelerimize göstermiş oldukları ilgi ve duyarlılıklarından dolayı Sendikamız ve Şahsım adına teşekkür ederim.

Her zaman üyelerimizi ziyaret etmeye ve yanında olmaya çalışıyoruz, sıkılmadık el bırakmamak için ve özel güvenlik mesleğini hak ettiği değere taşımak için Biz Birlikte Güçlüyüz anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güvenlik-İş Sendikası Üyelere Ziyaret TÜRK-İŞ Ömer ÇAĞIRICI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU