Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyeleri İçin Toplantı Düzenledi

Güvenlik-İş Sendikası, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyelerinin hak ve menfaatleri korumak amacı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde toplantı düzenledi.

Güvenlik-İş, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyeleri İçin Toplantı Düzenledi
Güvenlik-İş, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyeleri İçin Toplantı Düzenledi İsmail Kutlu
Bu içerik 3029 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikasının web sitesinde ki habere şu şekilde;

Sendikamız İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Toplantı Düzenledi

Güvenlik-İş Sendikamız, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyelerimizin hak ve menfaatleri korumak amacı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesinde İBB CHP Grup Sözcüsü S. Tarık BALYALI ve İBB Meclis Komisyon Başkanı Ayşegül Okumuş GÖRGÜ ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Baş Danışmanımız Prof.Dr. Türker TOPALHAN, Hukuk Müşavirimiz Hüseyin KAYA, Genel Başkan Yardımcımız Ramazan PALAK, Disiplin Kurulu Başkanımız Mehmet Gazi AKGÜL,İstanbul Avrupa Bölge Başkanımız Kenan KARABULUT, Anadolu Şube Sekreterimiz Serkan TENK ve İstanbul il temsilcimiz Yahya KALYON katıldı.


Türkiye geneli her geçen gün hızla özel güvenlik görevlilerinin tercihi olan Sendikamıza İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalışan meslektaşlarımız özel güvenlik görevlileri de Güvenlik-İş Sendikamızı tercih etmeye başladı.


Kurulduğumuz 2011 yılından beri çalışanın yanında, haksızlığın karşısında tabandan örgütlenmenin verdiği sağlamlıkla hak, hukuk ve emek için İST Güven A.Ş’ de ve tüm Türkiye’ de çalışan özel güvenlik işçileri için mücadelemiz var gücümüzle devam edecektir.


Bizler özel güvenlik görevlileri olarak toplumun her anında var olmaya devam edeceğiz. Özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın toplumdaki saygınlığı ve farkındalığını hissettirmek için ‘Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme’  kamu spotumuzu her platformda dile getirmeye devam edeceğiz.

Her geçen gün büyüyen ve 45 Bine yakın üyemizle birlikte ‘sendikasız özel güvenlik kalmayacak’  anlayışı ile örgütlenme mücadelemiz sürecektir. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İST GÜVEN AŞ,de çalışan tüm emekçi özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızı ülkemizin en büyük Konfederasyonu TÜRK-İŞ'de , Güvenlik-İş Sendikamızda bir olmaya ve hep birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz.

e-devlet kod:345 Güvenlik-İş TÜRK-İŞ
Sen Yoksan Bir Eksiğiz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU