Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Harekata Destek ve Kan Bağış Kampanyası

Güvenlik-İş Sendikası, Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini belirterek kan bağış kampanyasını başlattığını duyurdu.

Güvenlik-İş'ten Harekata Destek ve Kan Bağış Kampanyası
Güvenlik-İş'ten Harekata Destek ve Kan Bağış Kampanyası İsmail Kutlu
Bu içerik 1153 kez okundu.

Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikası, "ülkemizin, aziz milletimizin ve Suriye halkının güvenliği, bölgemizde barış ve huzurun temeli için Türk Silahlı Kuvvetlerimizce başlatılan ‘Barış Pınarı Harekâtını’ Güvenlik-İş Sendikası olarak destekliyoruz." açıklaması yaparak kan bağış kampanyasını başlattığını duyurdu.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinden yaptığı haber şu şekilde;

Sendikamızdan Barış Pınarı Harekatına Destek ve Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyası

Ülkemizin, aziz milletimizin ve Suriye halkının güvenliği, bölgemizde barış ve huzurun temeli için Türk Silahlı Kuvvetlerimizce başlatılan ‘Barış Pınarı Harekâtını’ Güvenlik-İş Sendikası olarak destekliyoruz. 

Yürekten inanıyoruz ki bu harekatla; Türk milletinin ve devletinin bölgedeki varlığına kasteden terör örgütlerine ve dış mihraklara karşı Türk Milletinin iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha göstereceğiz.

Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyamız Yoğun Katılım ile Gerçekleşti
Barış Pınarı Harekatına Destek ve Kızılay'a kan bağış kampanyamızın bizler için ayrı bir önemi vardır. Mehmetçiğimiz bizim burada huzurlu ve rahat yaşayabilmemiz için kanlarını canlarını ortaya koyarak büyük bir mücadele veriyorlar. Bizlerde Kahraman Mehmetçiğimize destek amacı ile Güvenlik-İş Sendikası olarak kan bağışı kampanyasını başlattık. Başta Sendikamızın Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI'ya, Genel Merkez Yönetimimize, Bölge Başkanımız Halil AYGÜN'e, TÜRK İŞ  Erzurum il Temsilcimiz Yusuf GÖKCAN'a, ERZURUM  Havalimanı Nöbetçi Müdürümüz Bilgin KARA'ya, Adalet Partisi Kurucu il Başkanı  Ramazan KAYA'ya, Sendika İl Başkan  yardımcımız Saki ÜLGÜN'e ve değerli güvenlik görevlisi dostlarımıza katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bizler yani özel güvenlik Görevlileri devletimizin ve milletimizin her an yanında olduğumuzu buradan bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Bu kampanya ile özel güvenlik görevlileri olarak Cennet Vatan Ülkemizinde Emniyet güçlerimizin her zaman emrinde olduğumuzu, kanımızla canımızla her daim sorumluluk almaya hazır olduğumuzu açıklamak istiyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU