Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Üyelerine Yapılan Saldırıya Tepki

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesinde çalışan özel güvenlik görevlisi Yılmaz YÜKSEL hasta tarafından sözel ve fiziki saldırıya uğrayarak darp edildi.

Güvenlik-İş'ten Üyelerine Yapılan Saldırıya Tepki
Güvenlik-İş'ten Üyelerine Yapılan Saldırıya Tepki İsmail Kutlu
Bu içerik 1118 kez okundu.

Sağlıkta özel güvenlik görevlilerine yönelik şiddet devam ediyor.

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesinde çalışan özel güvenlik görevlisi Yılmaz YÜKSEL erkek servisinde tedavisi devam etmekte olan hasta tarafından sözel ve fiziki saldırıya uğrayarak darp edildi.

Konuyla ilgili açıklama TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikasından geldi. Yüksel'e yapılan saldırıya tepki gösteren Güvenlik-İş, özel güvenlik çalışanlarına yönelik uygulanan şiddet olaylarını önlemenin yolu yasal düzenleme olduğunu belirtti.

 Güvenlik-İş Sendikasının açıklaması şu şekilde;Üyemize Yapılan Çirkin Saldırıyı Kınıyoruz..

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesinde çalışan özel güvenlik görevlisi Sendika Üyemiz Yılmaz YÜKSEL erkek servisinde tedavisi devam etmekte olan hasta tarafından sözel ve fiziki saldırıya uğrayarak darp edilmiştir.

Neredeyse her gün bir özel güvenlik çalışanının şiddete maruz kaldığı ülkemizde, can ve mal koruyan özel güvenlik personeli ‘hayati tehlike’ altında görevlerini yapmaktadır.

Özel güvenlik çalışanlarına yönelik şiddeti artıran unsurların başında, şiddeti uygulayan kişilerin ceza almayacağı düşüncesidir. Özel güvenlik çalışanlarına yönelik uygulanan şiddet olaylarını önlemenin yolu yapılacak olan yasal düzenlemelerdir. Ve 7/24 can ve mal koruyan özel güvenlik çalışanlarına karşı ayrıca anlayış ve hoşgörü kültürünün geliştirilmesi gerekmektedir. Hoşgörü ve anlayış kültürünün ve gerekli yasal düzenlemeler yapılmadığı müddetçe özel güvenlik görevlileri, şiddete maruz kalmaya devam edecektir.

Üyemiz Yılmaz YÜKSEL'e acil şifalar diliyor, Adana Temsilciliğimiz aracılığı ile konuyu yakinen takip edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Özel güvenlik görevlilerine yönelik şiddetin artık son bulmasını temenni ediyor, üyemize yapılan çirkin saldırıyı ŞİDDETLE KINIYORUZ..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

özel güvenlik görevlisi adana dr ekrem tok ruh sağlığı hastanesi şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU