Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten 29 Ekim Mesaji

TÜRK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikasi resmi web sitesinden 29 Ekim mesaji yayimladi.

Güvenlik-İş'ten 29 Ekim Mesaji
Güvenlik-İş'ten 29 Ekim Mesaji İsmail Kutlu
Bu içerik 1325 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikasi Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI Genel Yönetim Kurulu adina 29 Ekim mesaji yayimladi.

Tarihimizin kaydettiği, ulusal anlamda hafızalara kazınan en şanlı ve büyük bağımsızlık mücadelesinden biri olduğunun altını çizen ÇAĞIRICI, bağımsızlık mücadelesinden elde edilen Cumhuriyetin, demokrasi, çağdaşlık ve birlikteliğin temeli olduğunu dile getirdi.

Güvenlik-İş Sendikasından yapilan aciklamanin tamamı şu sekilde;

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü Millet olarak coşkuyla kutlamaktayız.

İstikbalini kazanmak için büyük fedakârlıklarla kurtuluş mücadelesi veren şanlı ecdadımız, Cumhuriyetimizi kurmuş ve milli tarihimizin kaydettiği, ulusal anlamda hafızalara kazınan en büyük ve en şanlı bağımsızlık mücadelesinden biri olmuştur.

Geçmişte kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakârlıklarla verdiğimiz bu bağımsızlık mücadelesinden elde ettiğimiz Cumhuriyet; demokrasinin, çağdaşlığın, birlikteliğin temeli olmuştur.

Milletimiz bugünde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak, birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörüsünü, sağduyusunu kaybetmeden ilerleme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutlarım.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına

Ömer ÇAĞIRICI Genel Başkan

Güvenlik-İs TÜRK-İŞ Özel güvenlik 29 Ekim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU