Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Bakan Pakdemirli’nin Güvenlikçi Söylemine Güvenlik-İş Sendikasından Tepki

Tarim ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin bugünkü basına verdiği röportajda“ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin” açıklamasına Güvenlik-İş Sendikasından tepki geldi.

Bakan Pakdemirli’nin Güvenlikçi Söylemine Güvenlik-İş Sendikasından Tepki
Bakan Pakdemirli’nin Güvenlikçi Söylemine Güvenlik-İş Sendikasından Tepki İsmail Kutlu
Bu içerik 2987 kez okundu.

 Bekir Pakdemirli’nin bugünkü basına yansıyan röportajında “ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin” açıklamasına Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı'dan açıklama geldi.

Çağırıcı, 'Güvenlikçi' kelimesinden duyduğu rahatsızlığı belirterek, "Güvenlikçi” cümlesini kullananlara aynen kendi yapmış olduğu görev ünvanı ile iade ediyorum" dedi.

Çağırıcı, “Güvenlikçi” diye bir meslek yoktur, “Güvenlikçi” kelimesini hiç bir meslektaşımız özel güvenlik görevlisi tanımamakta ve hakaret olarak kabul etmektedir, özel güvenlik mesleği öyle kolay kurulacak bir cümle değildir..

Özel Güvenlik Görevlileri 7/24 halkımızın huzur ve güveni için canı pahasına görev yaparken, mesleğimizi adeta itibarsızlaştırmaya çalışmakta olanlara ve bilerek “Güvenlikçi” cümlesini kullananlara aynen kendi yapmış olduğu görev ünvanı ile iade ediyorum..

Özel güvenlik görevlileri güven ve huzur için görev yaparken, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’nin bugünkü basına yansıyan röportajında “ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin” demesinin adeta kaş yapmaya çalışırken göz çıkardığına şahit olduk..

Özel Güvenlik Görevlisi ve Meslek mensubu olmak için seçilmiş ve belirli seviyelerden geçilmiş olması gerekmektedir, şunu unutmayın ki..
Özel Güvenlik Hava Gibidir, Varlığını Hissedemezseniz Yokluğu Öldürür,dedi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli güvenlik-iş sendikasi Ömer ÇAĞIRICI Güvenlikçi ömer çağırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU