Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlisinin Bulduğu Çanta Sahibine Teslim Edildi

Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Neslihan Tekgül, yolcu bekleme salonunda bulduğu ve içinde bir miktar para, cep telefonu ve özel eşyaların olduğu çantayı sahibine teslim etti.

Özel Güvenlik Görevlisinin Bulduğu Çanta Sahibine Teslim Edildi
Özel Güvenlik Görevlisinin Bulduğu Çanta Sahibine Teslim Edildi İsmail Kutlu
Bu içerik 1086 kez okundu.

Yalova'ya Antalya’dan yakınlarını ziyarete gelen Hanife Taştekin (59) isimli bayan terminale indiği sırada yolcu bekleme salonunda çantasını unuttu. Çantasını kaybettiğinden habersiz olan Taştekin, terminalden ayrıldı. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Neslihan Tekgül devriye yaptığı sırada bulduğu çantayı amirlerine bildirerek polis noktasına götürdü. Telefon numaralarından kendisine ulaşılan Hanife Taştekin, terminale davet edilerek içinde bulunan bir miktar para, cep telefonu ve özel eşyaların bulunduğu çantayı teslim alarak yetkililere teşekkür etti.


Son 7 Ayda 64 Çanta Bulundu
Son 7 ay içinde toplam 64 çantanın bulunduğunu belirten Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali yetkilileri; “Vatandaşlarımız son 7 ay içinde terminalimizde 64 çanta unuttu. Bizlerde bulmuş olduğumuz toplam 64 çantayı eksiksiz olarak sahiplerine teslim ettik. Vatandaşlarımızın ve yolcularımızın biraz daha dikkatli olmasını istiyoruz” dediler.

Yalova Belediyesi özel güvenlik görevlisi çanta sahibine teslim edildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU