Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ve Güvenlik-İş Heyetinden KKTC’ye Ziyaret

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı heyeti, Güvenlik-İş Sendikası yöneticileri ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde bir dizi temaslarda bulundu.

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ve Güvenlik-İş Heyetinden KKTC’ye Ziyaret
EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ve Güvenlik-İş Heyetinden KKTC’ye Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 1808 kez okundu.

KKTC’yi ziyaret eden heyette, EGM Özel Güvenlik Denetleme Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ercan ALBAYRAK, Özel Güvenlik Hizmetleri Şube Müdürü 4.Sınıf Emniyet Müdürü Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI Genel Başkan Yardımcıları Galip Bektaş GÜVENÇ, Ramazan PALAK ve Hüseyin ÇALKAYA bulundu.

Özel güvenlik heyeti sırasıyla KKTC Başbakanı Ersin TATAR’ı KKTC Meclisinde ki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu, ardından KKTC İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars’ı yine KKTC Meclisinde ziyaret etti.

Bu ziyaretten sonra, TÜRK-İŞ’e bağlı KKTC Hür İş Federasyonu Başkanvekili ve Kamu İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Serdaroğlu ve yönetimi Özel Güvenlik Heyeti olarak ziyaret edildi.

Heyet son ziyaretini KKTC’de ki Hastanede görev yapan özel güvenlik görevlilerini ziyaret ederek çalışma alanlarında incelemelerde bulundu. Özel Güvenlik Firması Yöneticileri ile görüşerek özel güvenlik mesleğindeki çalışmalar karşılaştırıldı ve fikir alışverişi yapıldı.

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş KKTC ömer çağırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU