Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

İSTGÜVEN AŞ’de Sular Durulmuyor!

İSTGÜVEN AŞ ile Öz Güven Sen Sendikası arasında imzalanan TİS toplu iş sözleşmesi sonrası yapılan zammı ve kazanımlardan memnun olmayan özel güvenlik işçileri sosyal medya platformu üzerinden örgütlenerek toplu şekilde istifa ettikleri görüntüleri sosyal medyada hızla paylaşarak gündem olmaya devam ediyor.

İSTGÜVEN AŞ’de Sular Durulmuyor!
İSTGÜVEN AŞ’de Sular Durulmuyor! İsmail Kutlu
Bu içerik 3164 kez okundu.

İSTGÜVEN AŞ ile Öz Güven Sen Sendikası arasında imzalanan TİS toplu iş sözleşmesi sonrası yapılan zammı ve kazanımlardan memnun olmayan özel güvenlik işçileri sosyal medya platformu üzerinden örgütlenerek toplu şekilde istifa ettikleri görüntüleri sosyal medyada hızla paylaşarak gündem olmuşlardı.

Sendikanın sözleşme öncesi verdiği uçuk vaatler ve yaşanılan sözleşme gerçeği sonrasında sosyal medya platformu facebook üzerinden istifa görüntülerini paylaşan özel güvenlik görevlileri sendika üyeliğinden çıkıp dayanışma aidatı ile sendikal haklardan yararlanma yoluna giderek tepkilerini ortaya koyuyorlar.

Özel güvenlik işçileri, imzalanan toplu iş sözleşmesi ile hiçbir kazanım ve sosyal hak elde edemeyen ve kendilerini 3 yıl bu sözleşmeye mahkûm bırakan Öz Güven Sen Sendikasına çok kızgın. Öte yandan İstifaların hala devam ettiği ve şimdiden binlerce kişiyi bulduğu belirtiliyor. 

Sendika yöneticileri baskı ve tehdit uygulamasına rağmen istifaları durduramadığı işçilerin ise 19. İş kolunda ki diğer sendikalarla görüşmeye başladıkları gelen bilgiler arasında.

İSTGÜVEN AŞ İSTGUVEN Öz Güven Sen özel güvenlik görevlileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU