Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

KMÜ'de İşe Alınacaklar İçin Kura Çekildi

Karaman'da Üniversiteye iş başvurusu yapanlar için kura töreni düzenlendi. Kuradan çıkanların mülakattada başarılı olmaları durumunda işe alınacakları öğrenildi.

KMÜ'de İşe Alınacaklar İçin Kura Çekildi
KMÜ'de İşe Alınacaklar İçin Kura Çekildi İsmail Kutlu
Bu içerik 955 kez okundu.

Karaman'da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine alınacak olan 20 temizlik görevlisi ve 15 güvenlik görevlisi için kura çekimi yapıldı. 20 temizlik görevlisi için 3 bin 48 kişi başvuru yaparken, 15 güvenlik görevlisi alımı için ise 791 kişi başvuru yaptı.

Karaman'da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine alınacak olan temizlik ve güvenlik görevlileri için bugün üniversite kapalı spor salonunda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.  İş umudu ile erkenden salona gelenler heyecanla isminin okunmasını bekledi.

Noter huzurunda yapılan kurada temizlik görevlisi alımı için 80 asil 80 yedek başvuru kura sonucu belirlendi. Özel güvenlik alımı için ise 60 asıl 60 yedek üye belirlendi. Kuradan ismi çıkanların ileriki bir tarihte mülakata alınacağı ve işe başlamak için mülakatı geçebilmenin şart olduğu belirtildi. 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet Tüfekçi, salona gelerek kura çekilişini takip etmek isteyen adaylara seslendi. Kuraların tamamiyle şeffaf bir biçimde herkesin huzurunda yapıldığını söyleyen Tüfekçi, işe başlayacak olanların kuranın ardından üniversite tarafından yapıalcak olan mülakattan geçebilmelerinin şart olduğunu, kuradan çıkanların ikinci bir sınavının olduğunu hatırlattı.

KMÜ Kura Özel Güvenlik Görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU