Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

19. İŞ'te Pendik Buluşmaları Fuarı

19.su düzenlenen İŞ’te Pendik Buluşmaları Fuarı yoğun ilgi gördü. Firma yetkilileri fuarda hedeflerinden ve iş arayan vatandaşlar için müjdelerinden bahsetti.

19. İŞ'te Pendik Buluşmaları Fuarı
19. İŞ'te Pendik Buluşmaları Fuarı İsmail Kutlu
Bu içerik 693 kez okundu.

Bu sene 19. su düzenlenen İŞ’te Pendik Buluşmaları Fuarı 23 Ocak 2020 Perşembe günü Pendik Yunus Emre Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Teknik ressamdan güvenlik görevlisine, gıda mühendisinden kaynakçıya proje uzmanından depo elemanına, birçok meslekte personel arayan 16 firmanın katıldığı etkinliğimize yüzlerce iş arayan vatandaşımız katıldı.

Yoğun bir ilgi gösterilen fuarda firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerde yaklaşık 200 kişinin istihdam edilmesinin hedeflendiği, ancak fuarda alınan tüm başvuruların kısa ve orta vadede değerlendirileceği müjdesini verdiler. İş arayan vatandaşlarımızın çoğunluğu kendilerine uygun açık pozisyonların bulunduğu birden fazla firmaya başvuru formu doldurduklarını ve görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtirken, bazı vatandaşlarımız ise aradıklarını tam olarak bulamadıklarını belirttiler.

Fuara katılan vatandaşlarımıza iş ve meslek danışmanlarımız iş arama kanalları ve meslek seçimi hakkında bilgilendirmeler yaptılar.

özel güvenlik görevlisi Pendik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU