Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik Eğitimine ANFA Damgası

Büyükşehir Belediyesi ANFA Güvenlik Müdürlüğü, Başkentlilerin huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri adına verdiği hizmet içi eğitimlerin yanı sıra yeni güvenlik personeli de yetiştiriyor.

Güvenlik Eğitimine ANFA Damgası
Güvenlik Eğitimine ANFA Damgası İsmail Kutlu
Bu içerik 1394 kez okundu.

ANFA Güvenlik Eğitim Kurumu, güvenlik personeli olmak isteyen kursiyerleri, alanında uzman donanımlı eğitmenlerle, teknoloji ile iç içe hazırlanmış akıllı sınıflarda mesleğe hazırlıyor.

SAHADA UYGULAMALI EĞİTİM       
ANFA Güvenlik Müdürlüğü’ne bağlı çok boyutlu eğitim veren ANFA Güvenlik Okulu, teorik eğitimin yanında sahada da uygulamalı eğitim veriyor.     

Eğitim sonrası kursiyerler sınava tabi tutulurken, uzman personel tarafından verilen eğitimde; güvenlik tedbirlerinden temel ilk yardıma, kalabalık yönetiminden kişi korumaya kadar birçok konu yer alıyor.

SİLAHLI VEYA SİLAHSIZ SERTİFİKA     
Nitelikli özel güvenlik görevlisi yetiştiren ANFA Güvenlik Müdürlüğü, silahlı veya silahsız sertifika almak isteyenlerin belirli kriterleri karşılamasını zorunlu kılıyor.     

ANFA Genel Müdürlüğü’ne silahsız sertifika için başvuracak adaylarda; 18 yaşını doldurmuş, adli sicilinin temiz olması ve tam teşekküllü sağlık raporu şartı aranıyor. Silahlı sertifika almak isteyen adaylarda ise en az lise mezunu olması, adli sicilinin temiz olması, askerliğini yapmış olması ve tam teşekküllü sağlık raporuyla birlikte psikiyatri raporunu getirmesi gerekiyor. 

Güvenlik Eğitimine ANFA Damgası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU