Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

MHP Grup Başkanvekili Bülbül'den Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı'yı ziyaret etti.

MHP Grup Başkanvekili Bülbül'den Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret
MHP Grup Başkanvekili Bülbül'den Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 1870 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikasının web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili - Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, Sendikamızın Genel Merkezinde Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI'yı ziyaret etti. 
Genel Merkezimize yapılan ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ ile Genel Başkan Başdanışmanı Hacı Bayram Veli Üniversitesi Prof. Dr. Türker TOPALHAN hazır bulundu. 

Özel güvenlik görevlilerine yönelik yapılan her projeye olumlu yaklaşım içerisinde olan ve destekleyen Sayın Muhammed Levent BÜLBÜL’e, Meclise verilen meslektaşlarımızın özlük hakları ile ilgili kanun teklifimiz hakkında tekrar bilgilendirme yapılarak kendisinin ve Partisinin desteklerinin beklendiği ifade edildi. 

Ayrıca özel güvenlik görevlilerinin çalışma koşulları ve Sendikamızın faaliyetleri konusunda geniş istişarede bulunuldu. 

Sayın BÜLBÜL, sendikamızı çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi. Kendisinin de Hukukçu olması ve özel güvenlik görevlilerini iyi tanıması, konulara hakimiyeti bizleri meslektaşlarımız adına sevindirdi.. 

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili - Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL’e, Sendikamız Güvenlik-İş'e gerçekleştirdiği nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
#Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme..

 

Güvenlik-İş Sendikası Ömer Çağırıcı Muhammed Levent Bülbül özel güvenlik görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU