Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Polis Bilgi ve İstihbarat Ağına 'Özel Güvenlik'i de Dahil Etti

Denizli'de görev yapan özel güvenlik görevlilerine, Genel Kolluk Özel Güvenlik Koordinasyonu ve Entegrasyon Projesi anlatıldı.

Polis Bilgi ve İstihbarat Ağına 'Özel Güvenlik'i de Dahil Etti
Polis Bilgi ve İstihbarat Ağına 'Özel Güvenlik'i de Dahil Etti İsmail Kutlu
Bu içerik 2465 kez okundu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Denzli Polis Evi'nde gerçekleşen eğitimde konuşan Özel Güvenlik Şube Müdürü Tolga Adagülü, kent merkezinde 17 birimde toplam 507 özel güvenlik görevlisine eğitimler verileceğini söyledi.

Pamukkale'de 219, Merkezefendi'de 178 ve Çardak Havalimanı'ndaki 110 özel güvenlik görevlisiyle birlikte şehri daha güvenli hale getirmek için proje kapsamına dahil edildiğini belirten Adagülü, "Bunun için özel güvenlik görevlileriyle birimlerimizdeki görevli personelimizin genel kolluk özel güvenlik iş birliği ve entegrasyon projesi Whatsapp KAAN uygulamasına 2 Mart 2020 tarihinde başlanılacaktır. Hayırlı uğurlu olsun." diye konuştu.

Verilen hizmet kalitesini artırarak özel güvenliğin genel kollukla koordineli çalışmasının ve iletişimin üst seviyede olmasının büyük önem arz ettiğini belirten Adagülü, şöyle devam etti:

"Proje sayesinde kamu güvenliğinin hızlı bir şekilde sağlanmasını hedefliyoruz. Bu sayede sahada kolluk kuvvetleriyle iş birliği, koordinasyonu, veri akışını hızlıca yapacağız. Can ve mal kayıplarını önlemeye çalışacağız. Dolayısıyla da suç sayılarını düşürmeyi amaçlıyoruz. Güvenlik hizmetlerini amacına uygun, etkin, verimli ve denetlenebilir bir şekilde yürütmeyi hedefliyoruz."

Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Yakup Usta ile Adnan Çetiner, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Serkan Birgeoğlu ve Özel Güvenlik Şube Müdürü Adagülü tarafından sunum gerçekleştirildi.

KAAN eğitim özel güvenlik denizli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU