Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Kadın Özel Güvenlikler Güvenlik-İş Sendikasının Etkinliğinde Buluştu

Güvenlik-İş Sendikası kadın özel güvenlik görevlileri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde bir araya geldi.

Kadın Özel Güvenlikler Güvenlik-İş Sendikasının Etkinliğinde Buluştu
Kadın Özel Güvenlikler Güvenlik-İş Sendikasının Etkinliğinde Buluştu İsmail Kutlu
Bu içerik 1609 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlisi kadınlarla 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için Ankara’da bir araya gelerek eğitim ve etkinlik düzenledi.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI düzenlenen etkinlikte şu sözlere yer verdi;

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebeti ile bu yıl ilkini gerçekleştirdiklerini belirten ÇAĞIRICI, 42 bin özel güvenlik görevlisi üyelerinin yaklaşık 6 bininin kadın özel güvenlik görevlisi olduğunu söyledi. Kadın Özel güvenliklerin hem kadın hem anne olduğuna değinen ÇAĞIRICI aynı zamanda çalışarak çalışma hayatında özel güvenlik görevlisi kadınların zorluklara karşı birlik ve beraberlik ile haklarını her zaman savunacaklarını ve Güvenlik-İş Sendikası olarak sadece bir gün değil her zaman yanlarını olacaklarını belirtti.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay konuşmasında, başta bu salonda olan özel güvenlik görevlisi kadınlarımızın ile ülkemizde bulunan kadınlarımızın ve Meriç Nehrinde battaniye arayan kadınlarımızın ve Dünyanın her yerindeki kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum.

‘’Dünya’nın her yerinde kadın olmak zor, çalışmak zor, hele hele kadın olarak çalışmak çok zor. Sizlerde güvenlik işi yapıyorsunuz, genel kolluk kuvvetlerinin yardımcısı mahiyetinde bulunmanızdan dolayı ülkemizde çok önemli ve kutsal bir görev ifa ediyorsunuz, bizler TÜRK-İŞ olarak her zaman sizin savunucunuz olacağız. Çözüm odaklı olarak dertleriniz ve sorunlarınızı her yerde dile getirmeye sendikalarımız ile beraber mücadelemize devam edeceğiz Güvenlik-İş Sendikamız özel güvenlik görevlilerinin sorunları ve talepleri için gerekli tüm merciler ile görüşmeleri gerçekleştiriyor. Özellikle İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu da sizin sorunlarınızı ve taleplerinizi yakından takip ederek sizlere değer veriyor’’dedi.

Güvenlik-İş Sendikası TÜRK-İŞ özelgüvenlik görevlisi 8 mart dünya emekçi kadınlar günü kadınözelgüvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU