Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Kadın Güvenliklerden EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası kadın özel güvenlikler 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkiniği kapsamında EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Kadın Güvenliklerden EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Ziyaret
Kadın Güvenliklerden EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 2797 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası kadın özel güvenlikler 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkiniği kapsamında EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat ÇELİK'i makamında ziyaret ettiler. KAAN projesi ve kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri için tektip kıyafetinin de konuşulduğu ziyarette, Sayın ÇELİK'in ''Özel Güvenlik Görevlilerinin Genel Kolluk Görevlileri ile birlikte görev yapan, yapmış olduğu görev ile de kamu güvenliğini ifa eden arkadaşlarımız olarak görüyoruz.'' ifadelerine yer verildi.


Güvenlik-İş Sendikasının web sitesinden duyurduğu haber şu şekilde;

Kadın Özel Güvenlik Komisyon Üyelerimizden EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Ziyaret

Daha sonra komisyon üyelerimiz Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat ÇELİK’e ziyarette bulundular.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyarette yaptığı konuşmada;

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının, özel güvenlik görevlilerinin etkili sesi olduğunu ve özel güvenlik mesleğinin her geçen gün daha iyi konumda olması ve görünür olması için her zaman olumlu katkıları olduğunu belirtti.

ÇAĞIRICI konuşmasının devamında, ‘’hem Sendikamız hem de Özel Güvenlik Görevlilerinin taleplerini dikkate alan ve her zaman meslektaşlarımızın yanında olan Özel Güvenlik Denetleme Başkanımız 1/1. Sınıf Emniyet Müdürümüz Sayın Suat Çelik’e ve Başkan Yardımcılarımıza, Denetleme Daire Başkanlığının tüm bireylerine duyarlılıklarından dolayı Sendikamız Güvenlik-İş kadın komisyonumuz adına teşekkür ederim’’dedi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat ÇELİK’de yaptığı konuşmada;

‘’Özel güvenlik görevlilerinin Bu ülkenin güvenliğinde bende varım diyebilmesi önemli. Özel Güvenlik Görevlilerinin Genel Kolluk Görevlileri ile birlikte görev yapan, yapmış olduğu görev ile de kamu güvenliğini ifa eden arkadaşlarımız olarak görüyoruz.

Özel güvenlik görevlileri için ciddi çalışmalar yapıyoruz. Özel güvenlik görevlilerini görünür hale getirmek için tek tip kıyafete ve 81 İlde başlattığımız KAAN projesine çok önem veriyoruz.

Havalimanlarında, okullarda, AVM’lerde ve hayatımızın her alanında çalışan kadın özel güvenliklerimiz daha dikkatli daha titiz olduklarını görüyoruz. Saatlerce bir şeye odaklandıklarını görebiliyoruz. Kimseyi kırmayım düşüncesinde oldukları için daha dikkatli oluyorlar. Çalışma hayatında kadınların, daha olması dikkatli, daha olması titiz olması bizi sevindiriyor ve kadınlarımızın bulunduğu ortamlar her zaman yumuşuyor.

Başlattığımız KAAN projesi kapsamında 81 ilde özel güvenlik görevlilerine eğitimler verdik ve devam ediyoruz ve 81 ilde sizlerle özel güvenlik görevlileri ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Güvenlik-İş Sendikasının Genel Başkanı Ömer Bey ile her zaman özel güvenlik mesleğine dair olumlu projelerde yer almaktan memnunuz.

Özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını biliyoruz ve çözüm noktasında gerek Bakanlığımızla gerek değerli Ömer Beyle istişareler edip gerekli adımları atıyoruz bundan sonrada atmaya devam edeceğiz ve tekrardan siz değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum’’ şeklinde konuştu.

 

özel güvenlik görevlisi EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Suat ÇELİK Güvenlik-İş TÜRK-İŞ kadın özel güvenlik 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU