Reklamı Geç
Advert

Başarılı personeller mecliste taltif edildi

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin farklı birimlerinde görev yapan 4 personel, gösterdikleri performans ve diğer personele örnek olmalarından ötürü taltif edildi.Güvenlik görevlisi, kurum çalışanlarına ve vatandaşlara gösterdiği güler yüzlü, pozitif ve yardımsever tavrı ayın personeli seçildi.

Başarılı personeller mecliste taltif edildi
Başarılı personeller mecliste taltif edildi Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 622 kez okundu.

Büyükşehir Belediye Meclisinin mart ayı toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın başkanlığında yapıldı. Korona virüs salgınına karşı tedbir alınarak yapılan toplantıda bir ilke imza atıldı ve Büyükşehir Belediyesi'nin farklı birimlerinde çalışan 4 personel, görevlerinde gösterdikleri performans ve diğer personele örnek olmalarından dolayı başarı belgesi ise taltif edildi. Başkan Aktaş tarafından bizzat isimleri okunarak çağırılan personellere başarı belgeleri siyasî partilerin grup sözcüleri tarafından takdim edildi.

Büyükşehir Belediyesi'nde güvenlik görevlisi olan Meral Kasap, kurum çalışanlarına ve vatandaşlara gösterdiği güler yüzlü, pozitif ve yardımsever tavrı ayın personeli seçildi. Yine Elazığ'da meydana gelen depremde görev alarak ekip ruhunun zor şartlara rağmen sahada uygulamasını sağlayan İtfaiye Gruplar Amiri Bülent Kibar ayın personeli seçilen bir diğer isim oldu.

Başkan Aktaş, başarı belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilen personelleri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Bursa özel güvenlik görevlisi taltif ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU