Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından Miraç Kandili Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Miraç Kandilinin kutlandığı mesajda, vatandaşlarımızın özel güvenlik görevlilerine daha duyarlı ve görev noktalarında kolaylık sağlanması istendi.

Güvenlik-İş Sendikasından Miraç Kandili Mesajı
Güvenlik-İş Sendikasından Miraç Kandili Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 1431 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) Genel Yönetim Kurulu Miraç Kandili münasebeti mesaj yayımladı. Miraç kandilinin kutlandığı mesajda, ''Devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde ve 7/24 görevinin başında olan özel güvenlik görevlilerine bütün dünyada ve ülkemizde de görülen ve can almaya devan eden korona virüs salgını nedeni ile halkımızdan görev noktalarında meslektaşlarımıza kolaylık göstermesini rica ediyoruz.'' ifadelerine yer verildi.

Sendikanın resmi web sitesinden yapılan Kandil mesajı şu şekilde;

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

"21 Mart 2020 Cumartesi gününü Pazar gününe bağlayan gece feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandili’ni idrak edeceğiz.

Bizlere bu önemli gecede Peygamberimiz (SAV)'in mukaddes ve manevi yolculuğunu iyi anlama ve anlatmanın yanı sıra insani sorumluluğumuzu yeniden gözden geçirme adına önemli bir gün ve gecedir.

Miraç, beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye yükseliştir. Böylesine mübarek bir geceye daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesi günler, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atarak, yüreğimizi haset, kin ve düşmanlıktan atarak bütün kötü duygu ve düşüncelerden arınmamıza vesile olacak günlerdir.

Bu manevi iklimi fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açarak yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz.

Korona virüs salgını nedeniyle bütün dünya ile birlikte ülkemizin de zor günler yaşadığı bu zamanlarda alınan tedbirlere sonuna kadar riayet ederek Miraç Kandili’nde de Rabbimizden bu hastalıktan ve diğer musibetlerden kurtulmak için bol bol dua etmeliyiz.

Devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde ve 7/24 görevinin başında olan özel güvenlik görevlilerine bütün dünyada ve ülkemizde de görülen ve can almaya devan eden korona virüs salgını nedeni ile halkımızdan görev noktalarında meslektaşlarımıza kolaylık göstermesini rica ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta tüm İslam âleminin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin kandillerini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birliğimize, kardeşliğimize ve insanlığın hayrına vesile olmasını diliyoruz.Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu" (Kaynak guvenlikis.org.tr)

 

özel güvenlik görevlisi TÜRKİŞ GüvenlikİşSedikası Güvenlik-İş Sendikası Miraç Kandili Tebrik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU