Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınavi Ertelendi

05 Nisan 2020 tarihinde yapılacak olan Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi sınavları EGM Özel Güvenlik Denetleme dairesi Başkanlığı tarafından yazılı bir açıklamayla ertelendi.

Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınavi Ertelendi
Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınavi Ertelendi İsmail Kutlu
Bu içerik 3686 kez okundu.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgın olarak yayılan korona virüs nedeniyle ülke genelinde birtakım tedbirler uygulandığı herkes tarafından bilinmektedir. Okullarda eğitime ara verilmesi ve umuma açık yerlerin kapatılması gibi tedbirler sonrasında sınavların ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu olmuştu.

05 Nisan’da gerçekleştirilecek özel güvenlik sınavlarının ertelenmesi ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından resmi bir açıklama yapıldı. 

81 İl Valiliğine gönderilen yazılı açıklamada ''05.04.2020 tarihinde yapılması planlanan Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi sınavının 06.06.2020 yapılması planlanan Özel Güvenlik 88. Temel Eğitim ve 64 Yenileme Sınavı ile birlikte yapılacaktır'' denildi.

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Özel Güvenlik Sınavı İptal Erteleme Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU