Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

KOCAELİ’DE GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONAYA YAKALANDI!

Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli güvenlik görevlisi Deniz Haseki koronavirüse yakalandı.

KOCAELİ’DE GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONAYA YAKALANDI!
KOCAELİ’DE GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONAYA YAKALANDI! İsmail Kutlu
Bu içerik 4414 kez okundu.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONAYA YAKALANDI
Kocaeli’de koronavirüs vakaları artmaya devam ediyor. Kocaeli Derince Araştırma Hastanesi’nde görev yapan 30 yaşındaki güvenlik görevlisi Deniz Haseki koronavirüse yakalandı. Konuya ilişkin açıklama yapan Güvenlik İş Kocaeli Şube Başkanı Muhammet Ali Tatlıgül, Haseki’nin hastanede yaptığı görevi sırada  koronavirüse yakalandığını ardından hastanede karantinaya alınarak tedaviye alındığını belirtti. İzmit Alikahya'da ikamet eden Haseki’nin ailesine yapılan testte aile üyelerinin de koronavirüse yakalandığı tespit edildi. Haseki’nin eşi ve 4 aylık çocuğu da tedaviye alındı. Tatlıgül konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"MOTİVASYONUNUN DÜŞÜŞÜNE SEBEP YARATTINIZ"
"Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapan Meslektaşımız Üyemiz Güvenlik görevlisi Deniz Haseki görevini icra ederken Corona virüsüne yakalanmıştır. Arkadaşımız hastanede karantina aldına alınmış tedavisi devam etmektedir.  Ne yazıkki arkadaşımız Sağlıkta riskli alanda görev yaptığı için virüsün ailesinde de çıkma şüphesiyle  Eşi ve 4 aylık çocuğuda Alikahya çocuk hastanesinde karantina altındadır. Hani, Ek ödeme Döner sermayeyi dahi laik görmediğiniz, Sağlıkta çalışan Özel Güvenlik Görevlileri olan bizler işimiz ise işimizi yapıyor ölmek ise ölüyorken sizin inatla görmezden geldiğiniz size göre Sağlıkta gizli kahramanlardan biri o. Oysaki,Sağlıkta işler ekip olarak yürürken bir taşın altında herkesin eli vardır. Siz ise bir eli tutup diğer eli bıraktınız biri yer biri bakar diyerek Öz veriyle çalışan insanların motivasyonunun düşüşüne sebep yarattınız. 

"KORONA AYRIM YAPMIYOR"
Ne yazıkki, Corona virüsü ve Ölüm Doktor,Hemşire,Temzilik,Güvenlik,Teknikçi  diye ayrım yapmıyor sizde yaşarken  yapmayınız. 14 günümüzün garanti olmadığı bu süreçte gizli kahramanlar diye atlandığınız binlerce işçi gizli kalmak değil bizleri camlarda bekleyenlerin baktığı gibi görünmek,onlara bir gram daha huzur mutluluk götürmek istiyoruz. Zira mezar taşlarımızda Gizli kahramanlar yazmayacak adlarımız yazacaktır.  #Yapılan bu ayrımcılığın bir an önce son bulmasını eşitliğin getirilmesini talep ederken, Rahatsızlanan arkadaşımız ve ailesi İnşallah tez zamanda aramıza dönerler.  Dualarımız tüm emekçilerle. Arkadaşlar paylaşarak destek verelim her gün duyuralım sesimizi."(kaynak kocaelifikir.com)

kocaeli özel güvenlik görevlisi koronavirüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU