Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Berat Kandili Mesaji

Güvenlik-İş Sendikası Berat Kandili munasebeti ile bir mesaj yayımladı. Mesajda Koronavirüs salgini mücadelesinde olduğumuz bu zor günlerde ülke olarak birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Güvenlik-İş'ten Berat Kandili Mesaji
Güvenlik-İş'ten Berat Kandili Mesaji İsmail Kutlu
Bu içerik 1002 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikasi Berat kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Genel Yönetim Kurulu adına yayımlanan mesajda, Koronavirüs salgını mücadelesi verdiğimiz bu günlerde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Sendikanın resmi web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

BERAAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Toplumda birlik ve beraberliğimizin pekişmesinde önemli yeri olan mübarek gün ve gecelerin yoğunlaştığı, aydınlık bir zaman dilimini idrak etmekteyiz.

Mübarek Ramazan ayının müjdecisi olan, Berat Kandilinin aydınlattığı manevi ortam, dengeli bir hayat kurmamızı, dinin genel ibadet ve sosyal hayata bakışına uygun olarak kendimiz ve çevremiz için yararlı davranışta bulunmamızı sağlayacak bir bilinç tazeleme imkânı sunmaktadır.

Mübarek Ramazan ayına adım adım yaklaştığımız bu mübarek gün ve gecelerde yapılacak olan dualarımızın daha makbul olacağı inancıyla yüce Allah'a yönelmeli ülkemiz milletimiz ve tüm Türk-İslam âlemi için iyiliklerin ve güzelliklerin artması adına dualarımızı gerçekleştirmeliyiz.

Dünyayı saran Covid-19 virüsüyle amansız bir mücadele içinde bulunduğumuz bu günlerde ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmalı, ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiye’’ diyerek bu virüs belasından kurtulmak için söylenen kurallara uymalı, sosyal mesafeyi koruyup evimizden çıkmamalıyız.

Bu virüs salgınında fedakârca görevini yerine getiren özel güvenlik çalışanları ve tüm sağlık çalışanlarına dualarımızda yer vermeyi unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta tüm İslam âleminin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin kandillerini tebrik ediyor, bu mübarek gece vesilesiyle koronavirüs salgınında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı dileklerimizi iletiyor, hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Güvenlik İş Sendikası berat kandili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU