Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Türk-İş'ten Bütün Siyasi Partilere Çağrı

Türk-İş, Meclis Başkanı Mustafa Şentop'un önerisine destek verdi. Genel Başkan Ergün Atalay, ‘Bu yılki 23 Nisan her zamankinden daha önemli. Birliğimizi, kimsenin yalnız olmadığını göstermemiz için 23 Nisan’ı daha içten kutlamamız lazım’ dedi.

Türk-İş'ten Bütün Siyasi Partilere Çağrı
Türk-İş'ten Bütün Siyasi Partilere Çağrı İsmail Kutlu
Bu içerik 1984 kez okundu.

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, 23 Nisan’ın Türkiye Cumhuriyeti açısından çok önemli bir gün olduğunu belirterek, “23 Nisan bizim milli günümüzdür. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundaki köşe taşlarından biridir. Yüce Meclisimizin kuruluş günüdür. Bu yıl da 100. yıldönümü. Meclis Başkanımız geniş çaplı bir kutlama programı hazırlıyordu. Meclisimizin kuruluşunun 100. yıldönümünü görkemli kutlayacaktık. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda geniş katılımlı kutlamalar ertelendi” dedi. 

Ergün Atalay şöyle konuştu:

“Meclis Başkanımız sayın Mustafa Şentop 23 Nisan günü saat 21.00’de herkesin evinde, balkonunda, penceresinde 23 Nisan’ı kutlamasını ve İstiklal Marşımızı okumasını istedi. Bu yıl 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu şekilde kutlanmasını önerdi. İçinde bulunduğumuz koşullar bunu gerektirdi. Biz de Türk-İş olarak Meclis Başkanının bu önerisini destekliyoruz. Türk İşçileri 23 Nisan günü saat 21.00’de bayrağıyla birlikte evinin balkonunda, penceresinde olacak ve hep birlikte İstiklal Marşımızı okuyacaktır. Türk-İş üyesi işçilerin tam kadro bu kutlamalara katılacağına inanıyorum.” 

“Türkiye ciddi sorunlarla karşı karşıya. Ekonomik krizle uğraşırken bir de koronavirüs salgını belasıyla karşı karşıya geldik. Bu günleri atlatabilmemiz için birlik ve dayanışma içinde olmalıyız. Şu anda olanın olmayana vereceği bir dönemdeyiz. Toplumun hiçbir kesimi aç ve açıkta kalmamalı. O nedenle bu yılki 23 Nisan her zamankinden daha önemli. Birliğimizi, kimsenin yalnız olmadığını göstermemiz için 23 Nisan’ı her zamankinden daha içten kutlamamız lazım. Meclis Başkanımızın önerisine tüm partiler, örgütler, yaşlısı genci toplumun tüm kesimleri destek vermeli.” 

TÜRK-İŞ Ergün ATALAY Siyasi Partilere Çağrı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adil     2020-04-17 Birde Cami lerden merkezi yayınla İstiklal Marşımız okunsa
Alper     2020-04-15 Gerçekten güzel bir düşünce kutlarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU